gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emel Sayın ve Ahmet Özhan'dan, Muhteşem Yüzyıl

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emel sayın, ahmet özhan, muhteşem yüzyıl, öp beni hünkarım, süleyman, emel sayın ahmet özhan

Son ayların en çok konuşalan olay dizisi Muhteşem Yüzyıl'a bir de Emel Sayın ve Ahmet Özhan karıştı Melek'lerim:)
    "Nasıl yani?" dediğinizi duyar gibiyim; buyrun Melek'ler:D:D

Kanuni'yi dillerine doladılar

Ahmet Özhan ile Emel Sayın, Muhteşem Yüzyıl'ı dillerine doladı

Özhan, Kanuni’nin öpüşmesini eleştirenlere taş attı: “Bu diziyle milletin hamasi duyguları zirve yaptı. ‘Sülüman öpüşmez, düşünce gücüyle hamile bırakır’ gibi oldu. Bırakın adam öpsün”

“SÜLÜMAN, ÖP BENİ HÜNKÂRIM”

Türk Sanat Müziği’nin iki dev ismi Emel Sayın ile Ahmet Özhan önceki akşam Aşk-ı Muhabbet adını verdikleri konserleriyle Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. İkili, sahnede Muhteşem Yüzyıl dizisini ti’ye alırken, Sayın’ın Hürrem taklidi büyük beğeni topladı. Ünlü sanatçı bir ara Özhan’a, “Sülüman, öp beni hünkârım” diye seslendi.

ÖZHAN, SAYIN’I ÜÇ KERE ÖPTÜ!

Ahmet Özhan, Emel Sayın’ın bu sözleri üzerine onu üçkere öptü. Özhan daha sonra seyircilere dönerek, dizide Kanuni’nin Hürrem’i öpmesini eleştirenlere taş attı: “Kanuni Sultan Süleyman ile bir dizi başladı, milletimizin hamasi duyguları zirve yaptı. ‘Sülüman öpüşmez, hatta düşünce gücüyle hamile bırakır’ gibi oldu! Bırakın adam öpsün. Zaten hanımı değil mi?”

Emel Sayın ve Ahmet Özhan'dan, Muhteşem Yüzyıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

tövbeler tövbesi nota tövbeler tövbesi notaları notası Tac olsan başıma takmayacağım Nur olsan gözüme bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna sermeyeceğim Rüyamda sana yer vermeyeceğim Tövbeler tövbesi Sinemde kor olsan yanmayacağım Bin yemin etsen de kanmayacağım Seni hiçbir zaman anmayacağım Tövbeler tövbesi Kahretsem sana...
  2. Emel Sayın - İntizar

Emel Sayın - İntizar

emel sayın intizar sakın bir söz söyleme, yüzüme bakma sakın sesini duyan olur, sana göz koyan olur. düşmanımdır seni kim bulursa cana yakın annen bile okşasa, benim bağrım taş olur. dilerim tanrı'dan ki sana açık kucaklar bir daha kapanmadan kara toprakla dolsun anmasınlar adını; candan anan dudaklar sana benim gözümle bakan gözler kör olsun
  3. Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Ayrılmalıyız artık Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Taptım sana çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutlu hayatına Uzaktan bakacağım
  4. Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

hürrem sultan güzelmiydi hürremin konuşma tarzı hürremin konuşmaları hürrem konuşmaları muhteşem yüzyıl sultan konuşması Fragmanları olsun oyuncu kadrosu olsun çok fazla ilgimi çeken bir dizi oldu.Sabırsızlıkla başlamasını bekliyorum.Bakalım fragmanları kadar güzel mi. Ayrıca Hürrem Sultan rolü için yapımcı uzun uzun araştırma yapmış.8 ay süren araştırmaların sonunda rol, Almanya'da birçok...
  5. muhteşem yüzyıl ve harem

muhteşem yüzyıl ve harem

harem özel hayat harem nedir haremde hayat nasıl yürüyordu muhteşe yüzyıl dizisini başlamasıyla her bölümleri tartışma konusu oldu.kimileri tarihi yanlış anlatıldığından bahsedildi kimide osmanlının haremden ibaret olmadığını belirtmiştir.artık diğer bölümlerinde tarih profesörleriyle çalışarak dizi daha anlamlı oldu gibi.hrem neymiş öğrenelim daha iyi bilelim. Günümüzde ısrarla özel...

Sayfayı Paylaş