gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emel Sayının Paparazzi Korkusu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

emel sayının kıyafetleri emel sayın kıyafetleri Bırakın insanları bir rahat tatil yapsınlar

Program için Bodrum'a giden Emel Sayın,paparazzi korkusu yüzünden yerinden bile kıpırdamadı.

“Biri Bana Gelsin” programına katılmak için önceki gün Bodrum’a giden Emel Sayın, gündüz saatlerini plajda geçirdi. Ancak paparazzi korkusu, sanatçıyı yerinden bile kıpırdayamayacak hale getirdi!

Yüzmek hayal oldu

Ferhat Göçer’in sunduğu “Biri Bana Gelsin”in bu haftaki konuklarından biri de Türk sanat müziğinin sevilen sesi Emel Sayın’dı... Programdan bir gün önce Bodrum’a giden sanatçı, gününü plajda geçirmek istedi. Ancak paparazzilerin konuşlandığı Türkbükü’nde gönlünce yüzüp güneşlenmesi pek mümkün olmadı.
    Ayağa bile kalkmadı

Terassu Otel’den çıkıp sahile inen ve yeğeni Nergis Mizanoğlu ile beraber bir locaya yerleşen Sayın, çevredeki gazetecileri fark ettiği için değil yüzüp güneşlenmek, üzerindeki tuniği bile çıkaramadı. Saatlerce yerinden kıpırdamadan locasında oturan Sayın, amacına ulaştı, plaj kıyafetiyle fotoğraf vermedi.

Emel Sayının Paparazzi Korkusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

tövbeler tövbesi nota tövbeler tövbesi notaları notası Tac olsan başıma takmayacağım Nur olsan gözüme bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna sermeyeceğim Rüyamda sana yer vermeyeceğim Tövbeler tövbesi Sinemde kor olsan yanmayacağım Bin yemin etsen de kanmayacağım Seni hiçbir zaman anmayacağım Tövbeler tövbesi Kahretsem sana...
  2. Emel Sayın - Senden Başka

Emel Sayın - Senden Başka

benden sorsan ummanlardir derdim hani gozlerin var ya bulbulleri susturup dinlerdim tatli sozlerin var ya katmer katmer gul acar gonlumde hani gulusun var ya daha mutlu olamam omrumde beni opusun var ya senden baska senden baska gozum gormez hic kimseyi senden baska senden baska duyamam ben hic kimseyi senden baska senden baska sevemem ben hic kimseyi senden baska senden baska...
  3. Emel Sayın - Hicran

Emel Sayın - Hicran

Hicran, hicran bana aşkından kalan x 2 Zulüm, zulüm bu aşk değil zulüm inan Hüzün, hüzün dolu acı hatıra Hicran Kalbimi yıllarca böyle ağlatan Hicran, hicran bana aşkından kalan x 2
  4. Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Emel Sayın - Ayrılmalıyız Artık

Ayrılmalıyız artık Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Taptım sana çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutlu hayatına Uzaktan bakacağım
  5. Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

EmeL Sayin EmeL'in SectikLeri 2007 SANATÇI ADI : EmeL Sayin ALBÜM ADI : EmeL'in SectikLeri YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: EmeL Sayin - Abu Tab iLe Bu Seb EmeL Sayin - Ey DiLberi IsveBas EmeL Sayin - Firkatin ALdi EmeL Sayin - Gozumde Daim EmeL Sayin - GuLzare Nazar KiLdim EmeL Sayin - Gurub Etti EmeL Sayin - Hastayim YaLnizim EmeL Sayin - Nicin A Sevdigim EmeL Sayin -...

Sayfayı Paylaş