gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Emin Efendi Konakları

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Otel Bilgileri: Emin Efendi Konakları Amasya merkezde yer almaktadır. [​IMG]
    Oda detayları; 1 Suit, 20 Standart Oda, 44 Yatak, 21 Double Oda, 21 Oda kapasitelidir. Emin Efendi Konakları çalışma sistemi ise; Yarım Pansiyon, Kahvaltı Salonu, Restaurant Bar, Türk ve Yöresel Mutfaklar.

Ayrıca diger yararlanılabılecek imkanlar şunlardır. internet, Uyandırma Servisi, 20 Araçlık Açık Otopark, Çamaşır ve Ütü Servisi. Emin Efendi Konakları Sizleri Amasya'da agırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Adres : Hatuniye mah. / Merkez / Amasya kaynak.ezberim

Emin Efendi Konakları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efendim

Efendim

EFENDIM Bir gün bana seslenirsen Ya Rasulallah Çıkamam huzuruna utanırım Bir gün benim için üzülürsen Ya Rasulallah Bu azaba dayanamam yanarım Hali perişan bir kul yanı başına gelirse Ya Rasulallah Peygamberlerin yanında ümmetimdendir deyip utanma Sen sakın boynunu bükme Ben giderim Ya Rasulallah Mahşerde bu ümmetin cehennemlik denirse Sen üzülme!Ben cennete gitmesem de olur...
  2. konak

konak

Konak Rüyada konak, başka insanların emri altında çalışmaktan sıkıldığınıza kendi işinizin başına geçeceğinize yorumlanır. Rüyada konak, başka insanların emri altında çalışmaktan sıkıldığınıza kendi işinizin başına geçeceğinize yorumlanır. Kişinin rüyasında konağa taşınması mevki sahibi olacağına ve hayatındaki büyük değişiklere işarettir.Rüyada büyük ve eski bir konakta misafir...
  3. Emin

Emin

Emin -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda, bazı devlet hizmetlerinde görevlendirilen sorumlu kişilere verilen ad. Osmanlı saray teşkilatında dört eminlik vardı: Matbah-ı amire emini (saray mutfağı emini), şehremini (sonraları İstanbul Belediye Başkanlığı adını aldı), arpa emini ve darphane emini. İlmiye teşkilatındaki...
  4. Efendi

Efendi

Efendi -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı döneminde ağa, bey, paşa gibi devlet memurlarına verilen unvandır. Bu unvan, Bizanslılardan Selçuklu Türkleri'ne geçerek yerleşmiştir. Günümüzde de yeterli eğitim görmemiş, orta sınıf halkı için kullanılır. Bundan başka terbiyeli, saygılı anlamına da gelmektedir. XVIII. yüzyıldan sonra...
  5. Efendim izindeyiz

Efendim izindeyiz

Rabbim hepmize on adım adım takip etmeyi nasip eylesin aminn

Sayfayı Paylaş