gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

Çok hoş bir paylaşım. Meleğimi kızdırayım biraz: Ben gördüm ben gördüüm.. National Geographic Wild sağolsun, deli gibi izlerim onu. Eline sağlık canım, gerçekten çok iyi bir konu. Tam da benim ilgi alanım olmuş. :D

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız

[​IMG]el gibi duran şeylerin dışında gerisini bişeye benzetemedim başı nere kıçı nere bu hayvanın

emin olun bu hayvanları daha önce hiç görmedınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata'nin Daha Önce HİÇ YayinlanmamiŞ FotoĞraflari

Ata'nin Daha Önce HİÇ YayinlanmamiŞ FotoĞraflari

Mustafa Kemal Atatürk’ün bugüne kadar hiç bir yerde yayınlanmamış fotoğrafları, Merhum Muharip Gazi Nurettin Peker’in arşivinden alınarak TRT’nin aylık dergisi “Televizyon”da yayınlandı. Muharip Gazi Peker’in oğlu Orhan Peker tarafından verilen fotoğraflardan birinde Atatürk, 1911 yılında cephede diğer subaylarla görünüyor. Yunan ve Bulgar ayaklanmaları döneminde Mustafa Kemal’in genç bir...
  2. kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz

kızıl derilileri hiç bu kadar kötü görmediniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bukadar dantel modelini daha önce bir arada görmediniz

Bukadar dantel modelini daha önce bir arada görmediniz

dantel modelleri dantel modelleri resimli Meleklermekanının güzel melekcikleri...El beceriniz varsa model çıkartma yeteğinizde var demektir.O halde bunlardanda bir model çıkarta bilirsiniz değilmi.Kolay gelsin:)
  4. Daha Önce Hiç Görmediğiniz Atatürk Fotoğrafları

Daha Önce Hiç Görmediğiniz Atatürk Fotoğrafları

Atatürk'ün Görülmemiş Fotoğrafları Atatürk'ün Hiç Görülmemiş Resimleri Sevgili melekler, Atatürk'ün Hiç Görülmemiş Resimleri ile süslediğimiz bu sayfamızda daha önce gün yüzüne çıkmamış resimler bulacaksınız. Atatürk'ün Görülmemiş Fotoğrafları ile onu bir kez daha anıyor Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmet ve saygıyla anıyoruz...

Sayfayı Paylaş