gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emina Jahovic Sandal After Me albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emina jahovic sandal after me albümü sıngle şarkısı şarkıları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal'ı, daha önce Lale Devri dizisinde tanıdık. Kısa bir süre sonra diziden ayrılan Emina Sandal'î ailesine zaman ayıracağını düşünürken biz, güzelliği ile büyüleyen Emina Sandal meğerse "After Me" (Benden Sonra) adlı bir sıngle hazılıyorumuş Melek'lerim. Geçtiğimiz günlerde, sizlere Emina Sandal'ın yeni albümü hakkında haberler sunmuştuk ve Emina Sandal'ın Türkçe şarkılarından da bahsetymiştik. Albümünü piyasaya çıkartan güzelş şarkıcıya başarılar diliyor ve haberin detaylarına geçiyoruz Melek'ler. [​IMG]

Emina Jahovic Sandal, “After Me” adlı yeni single’ı piyasaya çıktıktan hemen sonra Hello! dergisinin Sırbistan edisyonu için objektif karşısına geçti. İkinci kez anne olacağını üç ay önce öğrendiğini belirten ünlü şarkıcı, eşi röportajında eşi Mustafa Sandal’ın babalığına da övgü yağdırdı.

Yeni single’ınız “After Me”nin (Benden Sonra) adı da şarkı kadar ses getirdi. Sözlere bakılırsa kendinizden çok eminsiniz...

- Bu doğru. Güçlü, kendine güvenen, istediklerini elde eden bir kadının parçası bu... Bu şarkıyı bestelerken eşim de duydu ve yeni albümünde melodiyi kullanmak istediğini söyledi. Beğendiği için çok mutlu oldum çünkü o bana her zaman tavsiyeleriyle yön verir. Benden çok daha deneyimli olduğu bir gerçek...

Beste yapma ve söz yazma gibi bir kabiliyetiniz olduğunu ilk ne zaman fark ettiniz?

- Böyle bir yeteneğim olduğunu her zaman biliyordum, fakat kamuoyu önünde sergilemeye çekiniyordum. Bazı kişiler sesim ve müzikal kariyerimle ilgili olumsuz yorumlarda bulununca ben de kendimi göstermeye karar verdim. Dino Merlin ve Fahrudin Pecikoza, ilk albümüm için birlikte çalıştığımız dönemde kendi şarkılarımı yazmam konusunda bana cesaret verdiler. Haklıydılar da, çünkü kendi şarkılarımı okurken çok daha etkili bir aura oluşuyor.

Bu yeteneği kanıtlamanızda şansın mı daha büyük rolü var, hırsın mı?

- Ben hayatta her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum. şans, kontrol edemediğim tek şey ama ben şanslı olduğumu da düşünüyorum. Kariyerimle ilgili hayallerim her zaman gerçeğe dönüşüyor.

BAŞKALARI İÇİN ÇALIŞMIYORUM

Eşiniz, evliliğinizin ilk zamanlarında da müzikal kariyerinize devam etmeniz konusunda sizi destekliyor muydu? Yoksa bu konuda çekinceleri var mıydı?

- İşim ve müziğe olan sevgim, asla yadsınamaz. Mustafa da gösteriş peşinde bir kadın olmadığımı gayet iyi bilir. Ben her zaman işimle ön planda olmak isterim. O da bunu fark ettiğinde değişti. Bana tavisyelerde bulunur, zaman zaman bazı konularda ısrarcı davranır, ama asla işimi engellemeye kalkmaz.

Diğer sanatçılar için de şarkı sözü yazıyor musunuz, yoksa hepsi kendiniz için mi?

- Birçok meslektaşım bugüne kadar farklı tekliflerle geldi, kendileri için şarkı sözü yazmamı istedi. Fakat bunu yapmadım çünkü başkaları için çalışmıyorum. Bu işi daha ciddi bir şekilde yapmayı planlıyorum.

Ne gibi?

- Belki genç şarkıcılara prodüktörlük yapabilirim.

Basında, düet yaptığınız “Sir” adlı şarkıyı tek başına seslendirdiği için Natasa Bekvalac’la ters düştüğünüz haberleri çıktı. Yazılanlar doğru mu?

- Natasa beni aradı ve “Big Brother” şovunda bu parçayı seslendirip seslendiremeyeceğini sordu. Bu parça, benim olduğu kadar onundur da. Eğer bu şekilde seslendirmek istiyorsa, ona hiçbir şekilde karşı çıkmam. Ekip arkadaşlarım, parçanın arajmanının değişmiş olduğunu söylediler ama ben bunun sadece o şova özel olduğunu düşünüyorum. Natasa ve ben çok güzel zamanlar geçirdik.

EŞİM BANA BABAMI HATIRLATIYOR

Son albümünüzü 85 yaşındaki büyükbabanıza ithaf ettiniz. Ailenizin özellikle erkek fertleriyle aranızda çok sıkı bir bağ var sanki...

- Çevremdeki erkekler her zaman benim için çok büyük anlamlar ifade etmişlerdir. Çünkü babamı çok küçük yaşta kaybettim ve bu eksikliği ailemdeki diğer erkeklerle unutmaya çalıştım.

Ya eşiniz?

- Mustafa’ya çok güvenirim. Bana her zaman babamın göze batmayan ve asla utandırmayan otoriter tavrını hatırlatır. Eşimden destek almak, benim için çok önemli.

Evliliğinizin kariyerinizi engelleyeceğini düşünüyor musunuz?

- Hayır. Sırbistan’da popüler olmak istiyorsanız, her an medyanın gözü önünde olmalısınız, ama ben bunu umursamıyorum. Davet edildiğim yerlere, ödül törenlerine katılmıyorum. Pek alışılmamış bir hayat tarzına sahibim; hem bir yıldız hem de sıradan biri gibi yaşıyorum.

BEBEK İÇİN MUHTEŞEM BİR ZAMANLAMA OLDU

Sonunda, ikinci kez anne olacağınızı öğrendiniz.

- Evet, bu haber beni inanılmaz mutlu etti, ikinci bebeğimiz tam da istediğimiz anda geldi. şu an üç aylık hamileyim. Hayatımı normalde olduğu gibi sürdürmek ve iş planlarımı aksatmadan hayata geçirmek istiyorum.

Nasıl bir hamilelik geçiriyorsunuz?

- Sabahları biraz mide bulantım oluyor, tıpkı ilk hamileliğimdeki gibi... Üçüncü ayın sonunda ya da dördüncü ayda bunun biteceğini umuyorum.

Bu harika habere eşiniz Mustafa Sandal nasıl bir tepki verdi?

- Aslında ilk önce, ailelerimizi ve yakın arkadaşlarımızı İstanbul’daki evimizde çağırmayı, bu mutlu haberi akşam yemeğinde onlara vermeyi düşündüm. Ama müjdeyi o kadar uzun süre içimde tutamazdım. Dayanamadım, hemen Mustafa’yı aradım ve hamile olduğumu söyledim. şimdi buna pişmanım. ınanılmaz mutlu ve heyecanlıydı haberden dolayı, o duyguyu yaşarken yanında olmak isterdim. Mustafa olağanüstü bir baba... Onun babalığına hayranım.

Zamanlamadan memnun musunuz?

- Hem de çok... Muhteşem bir zamanlama... Yaman bir kardeşe tam olarak hazır şu an.

HER ZAMAN ONUN GİBİ BİR ERKEK HAYAL ETTİM

Sanki yıllar geçtikçe, eşinize olan sevginiz daha da artıyor gibi...

- Mustafa, hayatımda kaybetmek istemeyeceğim tek erkek... Oğlumuz Yaman doğduğundan beri bu duygum daha da güçlendi. O, benim hayatımın geri kalanını geçirmek istediğim adam ve onu bulduğum için çok şanslıyım. Bir şeyleri gerçekleştirmek için asla feminen tarafımı koz olarak kullanmam. Biliyorum ki daha az güzel ve ilgi çekici olsam da, o beni yine en az şimdiki kadar, hatta belki de daha çok sevecek. Her zaman, tıpkı eşim gibi bir erkek hayal etmiştim.

Emina Jahovic Sandal After Me albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emina Sandal Resimleri

Emina Sandal Resimleri

emina sandal emina sandal resimleri fotoğrafları sandalın fotoları fotoları Mustafa Sandal'ın eşi Emina (Emine) Sandal resimlerini sizlerlepaylaşıyorum.Çiçeği burnunda genç anne Emine Sandal Mustafa Sandal ile gayet mutlu bir evlilik sürüyor.
  2. Emina Sandal'ın yeni albümü

Emina Sandal'ın yeni albümü

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm, Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim. Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :) İşte o haberin...
  3. Mustafa Sandal Emina Sandal ve oğlulları Yaman

Mustafa Sandal Emina Sandal ve oğlulları Yaman

emina sandal mustafa sandal, emina sandal, oğlu, oğulları, yaman, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Mustafa ve Emina çifti, geçtiğimiz günlerde oğulları Yaman'ı da alarak Bebek'te ailecek keyfili vakit geçirmiş Melek'lerim:) Biz de Sandal Ailesine ömür boyu mutluluklar diliyor ve haberi sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) EMİNA ve Mustafa Sandal, geçtiğimiz gün oğulları Yaman'la...
  4. Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

Mustafa Sandal Emina Sandal zehirlendi!

mustafa sandal zehirlendi emina sandal zehirlendi mustafa sandal emina sandal zehirlendi musti ile emina zehirlendi ilgili bilgiler burada arkadaşlar. Sevgili melekler Mustafa Sandal ve esi Emina zehirlendi. 4 yıldır evli olan ve ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Mustafa,Emina Sandal çifti, önceki akşam yedikleri yemekten zehirlenince soluğu Amerikan Hastane’sinde aldı...
  5. Emina Sandal Broken şarkı sözü

Emina Sandal Broken şarkı sözü

Emina Sandal Broken şarkı sözü de paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş