gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emina Sandal'dan Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

emina sandal emina sandal biyografi sandalın saç rengi saç rengi nereli Ünlü popçu Mustafa Sandal'ın eşi basketbolcu Mirsad Türkcan'ın kardeşi Emina Sandal şimdilerde Lale Devri isimli dizide başrol oynamaya hazırlanıyor...
    Güzelliği ile göz kamaştıran Emine Türkcan'ın güzellik sırları neymiş kızlar hep birlikte öğrenelim :tik:

EVLENMEDEN ÖNCE ŞIMARIKTIM
    'Women's Health' dergisinden Hande Tokmak'a röportaj veren Emina Sandal, 'genetik yapısı nedeniyle' ince bir kadın olduğunu hatırlatarak, güzellik ve beslenme sırlarını anlattı. Ben üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğuyum. Her zaman şımarık ve bebektim. Hep başkaları benim için düşünürdü. Bazen Mustafa'ya "Bana bunu yapar mısın, şunu getirir misin" gibi şımarıklıklar yapıyorum. Bazen tartışıyoruz bunun için... "Sen önce kendin biraz bir şey yap da öyle iste" diyor bana. Eskiden sadece kendim için kafa yorardım ama şimdi öncelik oğlum Yaman'da. Yaman doğduktan sonra eskisinden çok daha duygusal bir insan oldum. Eskiden önce hep kendimi düşünürdüm. Şimdi artık Yaman ve Mustafa için yaşıyorum. Çocuktan önce kendi hayatını yaşıyorsun, çocuktan sonraysa onunkini yaşamaya başlıyorsun. Bugünkü Emina daha olgun ve sorumluluk sahibi. Her ne kadar istemesem de büyümek durumunda kaldım. Kendimi bazen Yaman'ın ablası gibi hissediyorum. Bazen anne rolünden çıkıp, oyun oynamaya başlıyorum. İçimdeki çocuk sanırım hiçbir zaman büyümeyecek ve ben bu şekilde çok mutluyum.

DETOKSTAN HOŞLANMIYORUM
    Ben her zamah inceydim. Hamilelik döneminden sonra enteresan bir şekilde daha da inceldim. Hamilelik vücudu bozuyor sözüne kesinlikle inanmıyorum. Ben sadece hamilelikte değil, normalde de çok sağlıklı beslenirim... Tatlı yemeyi çok sevmiyorum ama çikolata görünce dayanamam. Üzgün ya da yorgunken hemen bir çikolata yiyorum ve ihtiyacım olan enerjiyi bana sağlıyor. Et yemeyi çok seviyorum. Ekmeği ise sadece kahvaltıda bir dilim yerim. Detoks gibi şeyler yapmıyorum. Bunlar, bana hayatı sınırlamak gibi geliyor ve bunu doğru bulmuyorum. Mutlu olmak önemli... Yani canın çikolata çekerse yemelisin diye düşünüyorum. Ne olur yani? Tabii sonra koşarsın, biraz spor yaparsın. O zaman bu hiç problem olmaz. Yemek, hayata güzellik katan bir şey... İştahlı değilimdir ama yemekten korkan bir yapım da yok. Bazen yeşil çay içiyorum, bol biber ve bir kase içinde üzerine limon sıkarak maydanoz yiyorum. Hem selülit, hem cilt için çok iyi. İçinde bolca C Vitamini var. Meyveleri de çok severim. Her gün muhakkak bir elma yerim.

DÖRT YILDIR KICK-BOX YAPIYORUM
    Boşnak kadınlarının güzellik sırlarına gelince... Biz bütün sebzeleri yüzümüze süreriz. Mesela salatalık yedikten sonra hemen yüzüme koyarım ve yaklaşık yarım saat orada tutarım. Bu çilek de olabilir. Oradaki insanlar genetik olarak çok güzel ve güzelliğe aslında hiç dikkat etmiyorlar. Bu konuda Türkiye'ye bayılıyorum. Burada hamamlar, bakımlar ve masajlar çok başarılı. Mesela ben bütün günümü hamamda oturarak geçirebilirim. Keseyi de çok severim. Spor olarak, dört senedir kick-box yapıyorum. Vücudumu gerçekten çok değiştirdi. Bunun dışında koşuyorum ve düzenli olarak ağırlık çalışıyorum. Ayrıca dans ediyorum... Çünkü sahnede dans etmek gerekiyor. Önceden çok dansçı değildim ama artık dans ediyorum. İki senedir dans dersleri alıyorum. Oryantali de seviyorum.

EMİNA'NIN OLMAZSA OLMAZLARI
    Güneş gözlüğü: "Hem gözlerimi o zararlı UV ışınlarından koruyorum hem de kendimi daha şık hissediyorum."
    Nivea Lip Balm: "Dudaklarımın kurumasını önlüyor. Sürekli renkli dudaklarla gezmektense doğal bir parlaklığı günlük yaşantımda daha çok tercih ediyorum."
    Cep telefonu: "Özellikle evde olmadığım zamanlarda aklım Yaman'da kaldığı için sürekli evi arayıp ne yaptığını öğrenmek istiyorum. Sizce de cep telefonları hayatı çok kolaylaştırmıyor mu?"
    Ajanda: "Yapmam gereken şeyleri aklımda tutmak yerine not alıyorum. Her ne kadar hatırlasan da bazı şeyler yoğun hayat temposu içinde unutulabiliyor."
    Cüzdan: "Günümüzde nerde olursan ol yanında nakit para bulundurmalısın. Kredi kartları da cabası."

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Nisan 2014
Emina Sandal'dan Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emina Sandal'ın yeni albümü

Emina Sandal'ın yeni albümü

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm, Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim. Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :) İşte o haberin...
  2. Azra Akın'ın Güzellik Sırları

Azra Akın'ın Güzellik Sırları

azra akın güzellik sırları azra akın Tescilli dünya güzelimiz Azra Akın'ın güzelliği ve zerafeti herkesçe malum melekler :) Peki Azra Akın yıllardır bu zerafetini nasıl koruyor, güzelliğini korumak için nasıl bir beslenme programı uyguluyor, ne tür egzersizler yapıyor merak ediyor musunuz ? İşte Azra Akın ile yapılan bir röportajdan Azra Akın'ın güzellik sırları.. :tik: Kişinin,...
  3. Güzellik Sırları Ve Karbonat

Güzellik Sırları Ve Karbonat

Melekler Karbonat ve güzellik ikilisi muhteşem bir ikili.Aşağıdaki yazıya sizde bayılacaksınız.Karbonatın mucizevi yararları ve güzelliğimize güzellik katacak püf noktaları.Hepimiz güzellik iksirlerine bayılırız.Bu konuda her türlü bilgiye açığız....Bakalım neler öğreneceğiz. Cilt lekeleri, diş beyazlatma, ayak bakımı, yorgunluk giderme gibi sorunlara etkili ve kolay çözümler mi arıyorsunuz?...
  4. Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mustafa Erdoğan ile yapmış olduğu evliliğinden 3 çocuğu bulunan Gülben Ergen, güzelliği ve bakımlı haliyle herkesi imrendiriyor. Sürekli göz önünde olan Ergen bu sebeple her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda. Bunun için doğal ürünlerden yana olan Gülben Ergen güzellik sırlarını şöyle...
  5. Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Bade İşçil'den Güzellik Sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin güzel ve fettan güzeli Bade İşçil, düzgün fiziği ve bakımlı haliyle tüm genç kızların ve genç erkeklerin gözdesi. Güzel yıldız bu güzelliğini korumak adına çok da teferruatlı bakımlar yapmıyor. Akıllıca yaptığı ufak tefek bakımlar onu hep genç ve dinç tutuyor... Güzel...

Sayfayı Paylaş