gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emina Sandal'ın yeni albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm,
    Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim.

Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :)

İşte o haberin devamı Melek'ler.

Emina Sandal, Mayıs'ta çıkaracağı single'ın heyecanını yaşıyor.

“Türk insanına bestecilik yönümü göstermek istiyorum” diyen Sandal, şarkısının Türkçe ve İngilizce versiyonlarına klip çekecek.

Emina Sandal'ın yeni albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın'ın yeni albümü

Yalın'ın yeni albümü

yalının yeni albümü yalının müzikleri son albümü albümleri yalın son albüm indir Yalın 2 yıllık aradan sonra,7 aylık titiz bir çalışmanın ardından,hayranları ile buluşmaya hazırlanan şarkıcı 4. albümünde daha önceki projelerinde olduğu gibi sözü ve müzikleri kendine ait.Yaza damgasını vurmaya hazırlanan Yalın"ın prodüktörü ünlü aranjör Alper Erinç.
  2. Bendeniz'den yeni albüm

Bendeniz'den yeni albüm

bendeniz 2008 albümü Türk popunun en başarılı ve kalıcı isimlerinden Bendeniz yepyeni albümü "Olsun" ile önümüzdeki günlerde dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.. 11 şarkının yer aldığı yeni albümünde tüm ve söz ve müziklerin altına imzasına atan sanatçı aynı zamanda yenilenen imajı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.. Raks Müzik Prodüksiyonları etiketi ile müzik marketlere...
  3. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  4. Emina Sandal'dan Güzellik Sırları

Emina Sandal'dan Güzellik Sırları

emina sandal emina sandal biyografi sandalın saç rengi saç rengi nereli Ünlü popçu Mustafa Sandal'ın eşi basketbolcu Mirsad Türkcan'ın kardeşi Emina Sandal şimdilerde Lale Devri isimli dizide başrol oynamaya hazırlanıyor... Güzelliği ile göz kamaştıran Emine Türkcan'ın güzellik sırları neymiş kızlar hep birlikte öğrenelim :tik: EVLENMEDEN ÖNCE ŞIMARIKTIM 'Women's Health' dergisinden Hande...
  5. Emina Jahovic Sandal After Me albümü

Emina Jahovic Sandal After Me albümü

emina jahovic sandal after me albümü sıngle şarkısı şarkıları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal'ı, daha önce Lale Devri dizisinde tanıdık. Kısa bir süre sonra diziden ayrılan Emina Sandal'î ailesine zaman ayıracağını düşünürken biz, güzelliği ile büyüleyen Emina Sandal meğerse "After Me" (Benden Sonra) adlı bir sıngle hazılıyorumuş Melek'lerim....

Sayfayı Paylaş