gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emine ün kızı emine ün sevgilisi emine ün, kızı, sevgilisi, sevgilisi kim, tolga karataş, resimleri, sağlık durum, hakkında haberleri burada akradaşlar

Geçtiğimiz günlerde, kısmı felç geçiren Emine Ün'ün sağlık durumu düzeldi Melek'lerim. Sevgilisi Tolga Karataş sayesinde hayatının kurtulduğunu söyleyen Emine Ün, bakın daha neler söylemiş Melek'lerim.

Geçen hafta kısmi felç riskiyle kaldırıldığı hastanede beyin toplardamarlarının tıkandığı tespit edilen ünlü oyuncu Emine Ün, önceki gün taburcu oldu.

Yaşadıklarını “Yaz Sürprizi” programında anlatan Ün, o an yanında bulunan sevgilisi Tolga Karataş sayesinde ölümden döndüğünü anlattı. Ün şunları söyledi: “Tolga yanımda olmasaydı ölebilirdim. Çünkü 2 saat hastaneye geç gitmiş olsam doktorlar ölüm riskinin artacağını söyledi. Sağ tarafım komple felç olmuştu. Kulağımdan ayağımın altına kadar bir uyuşma vardı. Beyne giden atardamarlar tıkalıymış. Ameliyat öncesi kızımın yanımda olmasını istedim. Sağ olsun Emre (Kınay) hemen çocuğumu getirdi. Ona teşekkür ediyorum. Zaten Emre’yle hiç küsmedik. Kızımız için buluşuyoruz.” Bu duruma stresin neden olabileceğini de söyleyen Ün, “Hep içime attım demek ki. Benim için yoğun bir dönemdi” diye konuştu.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aysel Doğan ölümden döndü

Aysel Doğan ölümden döndü

Türk futbolu en acı günlerinden birini yaşıyor. Hasan Doğan'ın ölümü, Aysel Hanımı kelimenin tam anlamıyla yıktı! Kalp krizi geçirerek hayata veda eden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın eşi Aysel Doğan son anda kurtarıldı... Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan’ın ölümü, eşi Aysel Hanım ve kızı Zeynep, kedere boğuldu. Hasan Doğan’ın ambulansla hastaneye kaldırılırken düşen...
  2. Emine Ün - Emre Kınay Boşanıyor

Emine Ün - Emre Kınay Boşanıyor

emine ün hayatı emine ünün gelinliği ün gelinliği gelinlik emre kınay boşandı Yahu evi almışsın hayat arkadaşına yani onda kalsa ne olur ki senin çocuğunun anası değilmi ne yapsın ortada mı kalsın yazık gerçekten yazık :şey: EMİNE ÜN-EMRE KINAY ÇİFTİNİN EVLİLİKLERİ ÜZERİNDE KARABULUTLAR DOLAŞIYOR. Ün'ün istemesine rağmen boşanmaya yanaşmayan Kınay'ın, eşinin üzerine yaptığı evin tapusunu...
  3. Emine Ün ve yasak aşkı görüntülendi

Emine Ün ve yasak aşkı görüntülendi

emine ünün yeni sevgilisi emine ün, aldatma, emre kınay ile evliyken yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen ünlünün haberi burda arkadaşlar. Emre Kınay'la evliyken yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen güzel oyuncu ve eski manken Emine Ün, yasak aşkı ile bakın böyle görüntülendi Melek'ler. Emine Ün, ünlü oyuncu Emre Kınay'la evliyken yasak aşk yaşadığı iddia edilen...
  4. Tanyeli ölümden Döndü

Tanyeli ölümden Döndü

tanyeli Tanyeli, gögüs slikonları, ameliyat zamanları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Tanyeli göğsünde ki kist nedeniyle ameliyata alınmış ve 15 sene önceki taktırdığı slikonları da gitmişken doktoru değiştirmiş melekler. Tanyeli göğsünden kist aldırdı. Hastaneye ağrılar içinde giden Tanyeli'nin doktoru: "15 yıllık silikonu eskimiş, onu da değiştirdik.."...

Sayfayı Paylaş