gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emine Ün ve yasak aşkı görüntülendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emine ünün yeni sevgilisi emine ün, aldatma, emre kınay ile evliyken yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen ünlünün haberi burda arkadaşlar.

Emre Kınay'la evliyken yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen güzel oyuncu ve eski manken Emine Ün, yasak aşkı ile bakın böyle görüntülendi Melek'ler.

Emine Ün, ünlü oyuncu Emre Kınay'la evliyken yasak aşk yaşadığı iddia edilen aile dostları Tolga Karakaş'la Nişantaşı'nda yakalandı...

Bu da mı fotomontaj Emine Hanım! Emine Ün, oyuncu eşi Emre Kınay'la geçen yıl boşandı. İkilinin boşanmalarının nedeni olarak Ün'ün aile dostları Tolga Karakaş'la aşk yaşadığı iddialan ortaya atıldı. Emine Hanım, Karakaş'la tatilde çekilen fotoğraflan için, "Bunlar diyerek iddiaları reddetti.

Ancak Emine Ün'le Tolga Karakaş, önceki akşam Nişantaşı'nın yeni mekânlarından Elio'da arkadaşlarıyla yemek yedi. Restoran çıkışı fotoğrafları çekilirken rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ün, Karakaş’la ilişkisiyle ilgili sorulara cevap vermek istemedi...

Emine Ün ve yasak aşkı görüntülendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Ben yıllara esir olmuşum Ben sevdaya tutsağım ben yarab Ben yıllara zincir vurmuşum Bu sevdaya yanmışım ben eyvah Sar beni aşk dalgalandıkça Sev diye sormam sevdanla oldukça Tut elimi için kaynadıkça Al işte bedenim senin yaşadıkça Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar Sevdalar aşk olur büyür feryatlar Kimi yasaklar bu aşkı nedir günahlar Al çekinme senin bu yanan dudaklar Kimi yasaklar bu...
  2. Emine Ün - Emre Kınay Boşanıyor

Emine Ün - Emre Kınay Boşanıyor

emine ün hayatı emine ünün gelinliği ün gelinliği gelinlik emre kınay boşandı Yahu evi almışsın hayat arkadaşına yani onda kalsa ne olur ki senin çocuğunun anası değilmi ne yapsın ortada mı kalsın yazık gerçekten yazık :şey: EMİNE ÜN-EMRE KINAY ÇİFTİNİN EVLİLİKLERİ ÜZERİNDE KARABULUTLAR DOLAŞIYOR. Ün'ün istemesine rağmen boşanmaya yanaşmayan Kınay'ın, eşinin üzerine yaptığı evin tapusunu...
  3. Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

emine ün kızı emine ün sevgilisi emine ün, kızı, sevgilisi, sevgilisi kim, tolga karataş, resimleri, sağlık durum, hakkında haberleri burada akradaşlar Geçtiğimiz günlerde, kısmı felç geçiren Emine Ün'ün sağlık durumu düzeldi Melek'lerim. Sevgilisi Tolga Karataş sayesinde hayatının kurtulduğunu söyleyen Emine Ün, bakın daha neler söylemiş Melek'lerim. Geçen hafta kısmi felç riskiyle...
  4. Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Acun Ilıcalıdan Yasak Aşka Yasak Herşey Acun Ilıcalı nın eşi aldatıldığını söyleyerek başlamıştı....Acun da az değilmiş yani demek geliyor içimden...:) Senin çoluğun var çocuğun var güzel bir eşin var neyine gerek başka bir sevgili falan filan :S Pöff bu erkekleri anlamıyorum..Neyse biz haberimize bakalım....Peki bu Acun Ilıcalı'nın yasak aşkı şeyme kim......
  5. Emine Ün Sonunda Tolga Karakaş'la Nikah Masasına Oturdu

Emine Ün Sonunda Tolga Karakaş'la Nikah Masasına Oturdu

Bu konu: Emine Ün Tolga Karakaş Evlendi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem mankenlik, sunuculuk ve oyunculukla ekranlarda ve podyumlarda boy gösteren Emine Ün , oyuncu Emre Kınay ile evlenmiş ve bir de çocukları olmuştu. Ancak ne yazık ki medya dünyasında sık rastlanan boşanma bu ikilinin de yollarını ayırdı. Bir süredir kendisi gibi eşinden boşanmış olan aile...

Sayfayı Paylaş