gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Emine Ün'den 120 TL istedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Bu boşanma sonrası çıkan haberler Emre Kınay'ı çileden çıkartınca çareyi oyuncu nasıl buldu ayrıntılar haberimizde....... ESKİ EŞİNDEN 120 BİN TL İSTİYOR!
    BOŞANDIĞI EŞİ EMİNE ÜN'ÜN, İHANET İMASI EMRE KINAY'I KIZDIRDI..

Emine Ün ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz ay bitiren oyuncu Emre Kınay ihanet iddiaları yüzünden zor günler geçiriyor. İsmi Başak Sayan ile aşk dedikodularına karışan Kınay “Bunu ispatlayan olursa ülkeyi terk ederim ” demişti. Bu açıklamanın ardından, Emine Ün’ün “Aldatıldınız mı” sorusuna “Bilmiyorum, sadece şüphe içindeyim” cevabı ermesi Kınay’ı kızdırdı:

“Emine açıklamalarıyla beni eninde sonunda konuşmak zorunda bırakıyor. En sinir olduğum şey yapmadığım bir şeyin bana söylenmiş olması. Bir kadın (Başak Sayan) çıktı ve benim üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Ahlaksızlıktan prim yapılmaz. Şu an bu primi Başak’tan sonra benim üzerimden Emine yapmaya başladı. Bu iddiayla kızımız Duru’ya kötü bir arşiv bırakıyor. Boşandım, üzüntümü bile yaşayamıyorum. Aşağılık insanların böyle konuşmasından vazgeçtim, 6 yıllık eşim böyle konuşunca sinirlerim bozuluyor. Ben tiyatrodan evime evimden tiyatroya giden biriyim.”

Başak özür diledi

Kınay, Başak Sayan’la ilgili olarak da şunları söyledi: “Sayan bana TV8’de yaptığı programla ilgili röportaja gelmişti. Yaptı ve gitti. Sonra yaptığı bir röportajda ’2 yıl önce evli bir adamla birlikteydim’ diye konuşunca başıma bunlar geldi. Başak Hanım sonra beni arayıp özür diledi. Ancak Emine boşanmış kadın psikolojisiyle bunlara inandı. Beni kıskanması hala sevdiği anlamına gelir ama bunu basında kullanması hoşuma gitmiyor. Gerekirse imzaladığımız protokolü devreye sokacağım ve 120 bin TL’lik dava açacağım.”

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Emine Ün'den 120 TL istedi
    Konu ile ilgili bir diğer haber burada.....

BENİ KONUŞMAK ZORUNDA BIRAKIYOR
    EMRE KINAY'DAN ESKİ EŞİNE SERT TEPKİ...

Emine Ün ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz ay bitiren oyuncu Emre Kınay ihanet iddiaları yüzünden zor günler geçiriyor. İsmi Başak Sayan ile aşk dedikodularına karışan Kınay “Bunu ispatlayan olursa ülkeyi terk ederim ” demişti. Bu açıklamanın ardından, Emine Ün’ün “Aldatıldınız mı” sorusuna “Bilmiyorum, sadece şüphe içindeyim” cevabı ermesi Kınay’ı kızdırdı:

“Emine açıklamalarıyla beni eninde sonunda konuşmak zorunda bırakıyor. En sinir olduğum şey yapmadığım bir şeyin bana söylenmiş olması. Bir kadın (Başak Sayan) çıktı ve benim üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Ahlaksızlıktan prim yapılmaz. Şu an bu primi Başak’tan sonra benim üzerimden Emine yapmaya başladı. Bu iddiayla kızımız Duru’ya kötü bir arşiv bırakıyor. Boşandım, üzüntümü bile yaşayamıyorum. Aşağılık insanların böyle konuşmasından vazgeçtim, 6 yıllık eşim böyle konuşunca sinirlerim bozuluyor. Ben tiyatrodan evime evimden tiyatroya giden biriyim.”

Emine Ün'den 120 TL istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emin

Emin

Emin -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda, bazı devlet hizmetlerinde görevlendirilen sorumlu kişilere verilen ad. Osmanlı saray teşkilatında dört eminlik vardı: Matbah-ı amire emini (saray mutfağı emini), şehremini (sonraları İstanbul Belediye Başkanlığı adını aldı), arpa emini ve darphane emini. İlmiye teşkilatındaki...
  2. Fakir LYKIA 120

Fakir LYKIA 120

Fakir LYKIA 120 Buharlı Ütü 1800 W Kuru / Su püskürtme / Şok buhar / Kademeli buhar fonksiyonu Yatay ve dikey konumda buharlama özelliği 45gr/dk süper yoğun buhar çıkışı Tek düğme ile kendi kendini kireçten temizleme özelliği Anti-drip fonksiyonu ile su damlatmama özelliği Anti-cal kireç temizleyici sistem Paslanmaz çelik taban
  3. vatan istediler

vatan istediler

Vatan istediler.Olur, veririz dedik, Vatanı vereceğiz sandılar.. Biz size vatan değil, Vatan uğruna canımızı veririz demek istedik....! Vatan istediler. Bizim değil ki dedik. Vatanı sahipsiz sandılar, Biz, bu vatan sahipsiz demedik, Biz, bu vatanın emanetcisiyiz demek istedik....! Vatan istediler.Şimdimi dedik... Pazarlık yapıyoruz sandılar, Biz..., pazarlık yapalım demedik, Ecelinize bu...
  4. İşte Emine Ün'ün Düğününden İlk Fotoğraflar Buyrun

İşte Emine Ün'ün Düğününden İlk Fotoğraflar Buyrun

Bu konu; Emine Ün düğün resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün arkadaşları ve dostları arasında düzenlenen sade bir törenle dünya evine giren Emine Ün ve Tolga Karakaş'a meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz. Daha önce ki Emre Kınay ile olan evliliğinden bir de kızı bulunan Emine Ün, düğün gecesi giydiği şapkalı zarif gelinliği ile göz...
  5. Emine Ün'ün Düğününde ki Enteresan Detay

Emine Ün'ün Düğününde ki Enteresan Detay

Bu konu; Emine Ün'ün düğünü hakkında bi,lgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftasonu Emine Ün bir süredir birlikte olduğu işadamı Tolga Karataş'la nikah masasına oturdu. Daha önce Emre Kınay'la bir evlilik yapmış ve kız çocuğu annesi olan Emine Ün'ün düğünüyle ilgili gazeteciler enteresan bir ayrıntıyı yakaladılar. Bu ayrıntıyı merak ediyorsanız hemen...

Sayfayı Paylaş