gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Eminem - Straight From The Vault Bootleg (2011)

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Eminem, 2011 albümü, yeni şarkılar, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Eminem 2011 albümü sizlerle melekler :)

Sanatçi: Eminem
    Albüm Adi: Straight From The Vault
    Türü: Hip-Hop
    Yayin Tarihi: 2011/04/01
    Süresi: Time: 0h 49min
    Kalitesi: 145kbps/44.1KHz/Joint Stereo kbps
    Dosya Boyutu:54.86 MB

Albümdeki Eserler
    01- The People's Champ (Intro) 2:16
    02- 2.0 Boys Ft. Slaughterhouse And Yelawolf 5:25
    03- Things Get Worse Ft. B.O.B 3:58
    04- Ballin' Uncontrollably 5:35
    05- Going Crazy Ft. D12 4:27
    06- Wee Wee 2:49
    07- G.O.A.T 3:54
    08- The Apple 4:21
    09- I Get Money (Freestyle) 1:39
    10- Emulate Ft. Obie Trice 3:11
    11- Fly Away Ft. Just Blaze 5:14
    12- Dudey Ft. Obie Trice 4:40
    13- It's Been Real (Outro) 2:17

2. nrtn

nrtn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel çok tatlı bi eminem bide justin timberlake çok seviyorum

Eminem - Straight From The Vault Bootleg (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. The Real Slim Shady - Eminem

The Real Slim Shady - Eminem

May I have your attention please? Dİkkatinizi verir misiniz lütfen May I have your attention please? Dikkatinizi verir misiniz lütfen Will the real Slim Shady please stand up? Gerçek Slim Shady lütfen ayağa kalkar mı? I repeat, will the real Slim Shady please stand up? Yineliyorum gerçek Slim Shady lütfen ayağa kalkar mı? We're gonna have a problem here.. Burada bir sorunumuz olacak......
  2. evanescence    away from me

evanescence away from me

I hold my breath as this life starts to take its toll I hide behind a smile as this perfect plan unfolds But oh, God, I feel I've been lied to Lost all faith in the things I have achieved And I I've woken now to find myself In the shadows of all I have created I'm longing to be lost in you (away from this place I have made) Won't you take me away from me Crawling through this world as...
  3. MFÖ - Vak the Rock (2011)

MFÖ - Vak the Rock (2011)

MFÖ - Vak the Rock, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. MFÖ sevdiğim bir gruptur melekler şarkılarını keyifle dinlerim. İşte size 2011 albümleri :) Sanatçi: M.F.Ö Albüm Adi: Vak the Rock Türü: Rock Yayin Tarihi: 2011 Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 33.04 MB Albümdeki Eserler 1- Vak The Rock 2- Hep Aynı 3- Bir Ordayım...
  4. VA - Belle Melange: The WMC 2011 Sampler (2011)

VA - Belle Melange: The WMC 2011 Sampler (2011)

VA - Belle Melange: The WMC 2011 Sampler, albümü, şarkıları 2011, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. VA - Belle Melange: The WMC 2011 Sampler albümü sizlerle melekler :) Sanatçı: VA Albüm Adı: Belle Melange: The WMC 2011 Sampler Türü: House Yayin Tarihi: 2011 Kalitesi: 320 kbps Dosya Boyutu: 322.11 MB Albümdeki Eserler 1. DJ Dono, The Real...
  5. Eminem- Love The Way You Lie (feat Rihanna) Şarkı sözü ve Çevirisi

Eminem- Love The Way You Lie (feat Rihanna) Şarkı sözü ve Çevirisi

eminem, şarkı sözleri, çevirisi, love the way you lie, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Bir arkadasım sordu anlamını biliyormusun diye araştırdım hem şarkı sözü hemde çevirisini buldum ve sizlerlede paylaşıyorum.. Just stand there Sadece orada dur And watch me burn Ve yanışımı izle But that's alright Ama bu sorun değil Because I like Çünkü seviyorum The way it hurts...

Sayfayı Paylaş