gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

eminim bunları bilmiyorsunuz..

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Bunları Biliyormusunuz - 1 Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu
    Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını
    Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini
    Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!!:)
    İdrarın zifiri karanlıkta parladığını
    Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini
    Hapşırmayı engellemeye calışırsan, başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini ve ölebileceğini
    Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini
    Domuzların vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamadıklarını
    Dünya nüfusunun %50 sinin hiç telefonla konuşmadığını
    Farelerin ve atların kusamadıklarını
    1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını
    Çakmağın kibritten önce bulunduğunu
    Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu
    Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını

eminim bunları bilmiyorsunuz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhammedü’l-Emin hakkında bunları biliyor muydunuz

Muhammedü’l-Emin hakkında bunları biliyor muydunuz

Bir mağaraya tefekkür ve inziva için kısa süreli çekilmenin İsmailoğullarında eskiden beri devam edegelen bir gelenek olduğunu… Server-i Ekrem (sas) Efendimizin peygamberlik gelmeden önce de Hira’da belli aralıklarla inzivaya çekildiğini. Hadis kitaplarında burada yaptığı ibadet hakkında “tehannüs” veya “tehannüf” ifadelerine yer verildiğini... Buhari şarihi Ayni’nin Umdetü’l-Kari adlı...
  2. Emin

Emin

Emin -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda, bazı devlet hizmetlerinde görevlendirilen sorumlu kişilere verilen ad. Osmanlı saray teşkilatında dört eminlik vardı: Matbah-ı amire emini (saray mutfağı emini), şehremini (sonraları İstanbul Belediye Başkanlığı adını aldı), arpa emini ve darphane emini. İlmiye teşkilatındaki...
  3. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş