gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Emir ben sen olamam 2009 albüm tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

emir ben sen olamam 2009 emir ben sen olamam albüm albümü albüm bilgileri [​IMG]

Emir - Ben Sen Olamam

01. Ben Sen Olamam
    Söz & Müzik: Tarkan
    2. Tornistan
    Söz & Müzik: Nazan Öncel
    3. Eline Düştüm
    Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Phoebus
    4. Üzgünüm
    Söz: Zeynep Talu Müzik: Garo Mafyan
    5. Engelli Koşu
    Söz & Müzik: Gülşen
    6. Şeklim Başka
    Söz & Müzik Fettah Can
    7. Şiki Şiki
    Söz & Müzik: Alper Narman, Fettah Can
    8. Anladım
    Söz & Müzik: Harun Kolçak
    9. Özgürsün
    Söz & Müzik: Alper Narman, Fettah Can
    10. Elebaşı
    Söz: Aysel Gürel Müzik: Tolga Sunter
    11. Kara Gün
    Söz & Müzik: Fettah Can
    12. Aşk mı Savaş Mı
    Söz & Müziiiiiik. Berksan
    13. Engelli Koşu (Ozinga Remix)
    Söz & Müzik: Gülşen
    14. Ben Sen Olamam (Suar Ateşdağlı Remix)
    Söz & Müzik: Tarkan

Emir ben sen olamam 2009 albüm tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Bülent Serttaş--Emir 2008 Albüm Tanıtımı

Söyleme Aşk Yalan Değil Ah Aman Evladım Öptüm Şekerlendi Yar Ah Babam Sağolsaydı Yaralı Gönlüm Ben Ölürüm Tasa Koydum Kınayı O Yandan Bu Yandan Gel l Yasak Sevda Kimbilir Yakışır
  2. Gökçe - Beş Kuruş Yok (2009) Albüm Tanıtımı

Gökçe - Beş Kuruş Yok (2009) Albüm Tanıtımı

İlk albümü Böğürtlenli Reçel'le tatlı bir çıkış yapan Gökçe'nin, acı gerçekleri kendi aynasından yansıttığı 2. albümü "5 Kuruş Yok" Pasaj Müzik etiketiyle Nisan ayında yayınlanıyor. İçinden geldiği gibi söz yazdığını ve müzik yaptığını söyleyen Gökçe, birbirinden çok farklı şarkıları bir araya getirdiği yeni çalışmasını çok sevdiğini ve içten olduğunu dile getiriyor. Albümde yer alan...
  3. Emir - Ben Sen Olamam 2009

Emir - Ben Sen Olamam 2009

şarkıcı emir emir şarkıcı sarkici albüm söz müzik söz Tarkan, genç şarkıcı Emir'i dünyasına sundu. Hitt Müzik etiketiyle hazırladığı ilk albümü "Ben Sen Olamam"ı yayınlayan Emir'in şarkılarında Tarkan, Nazan Öncel, Gülşen, Fettah Can, Alper Narman, Yıldız Tilbe, Harun Kolçak, Tolga Sunter, Aysel Gürel, Berksan gibi birçok ünlü müzisyenin imzası bulunuyor. Tarkan, Gülşen ve Yıldız...
  4. Emir - Ben Sen Olamam

Emir - Ben Sen Olamam

ne yasak tanırım ne kural yasak tanırım ruhum bedenime dar bunalırım ben benden oldum yaşayınca onun bunun kitabına göre kural şarkı sözü Öyle diyorlar böyle diyorlar Şekile mekile takılıp üzüyorlar İnsana dünyayı dar ediyorlar Yaftayı takıp sınıflandırıyorlar Eğriyi doğruyu bilen mi bunlar İnsanı kaderine küstürüyorlar Kaçtım kaçtım durdum Kendime değil hep kendimden Ne zaman...
  5. emir ben sen olamam şarkı sözü

emir ben sen olamam şarkı sözü

üstüme gelme bak kafa tutarım kafa tutarım şarkısı üstüme gelme emir Öyle diyorlar böyle diyorlar Şekile mekile takılıp üzüyorlar İnsana dünyayı dar ediyorlar Takıp sınıflandırıyorlar Eğriyi doğruyu bilen ya onlar İnsanı kaderine küstürüyorlar Kaçtım kaçtım durdum Kendime değil hep kendimden Ne zamanki bana geri döndün Ümitle donandım yeniden Ben ben ben oldum yaşayınca Onun bunun kitabına...

Sayfayı Paylaş