gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Emir - Ben Sen Olamam 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

şarkıcı emir emir şarkıcı sarkici albüm söz müzik söz
    Tarkan, genç şarkıcı Emir'i dünyasına sundu. Hitt Müzik etiketiyle hazırladığı ilk albümü "Ben Sen Olamam"ı yayınlayan Emir'in şarkılarında Tarkan, Nazan Öncel, Gülşen, Fettah Can, Alper Narman, Yıldız Tilbe, Harun Kolçak, Tolga Sunter, Aysel Gürel, Berksan gibi birçok ünlü müzisyenin imzası bulunuyor. Tarkan, Gülşen ve Yıldız Tilbe şarkı vermekle kalmayıp, vokalleriyle de katkıda bulunuyor. Çıkışını sözü ve müziği Tarkan'a ait "Ben Sen Olamam" şarkısıyla gerçekleştiren genç şarkıcı Ozan Çolakoğlu, Gürsel Çelik ve Mustafa Ceceli'den oluşan aranjör kadrosuyla çalıştığı albümüne çok güveniyor. Marmara Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon bölümünde okuyan Emir, Demet Akalın, Gülşen, Betül Demir gibi isimlerin menajerliğini yürüten Haluk Şentürk'ün asistanlığını da yapmış.

01 .Ben Sen Olamam
    Söz - Müzik: Tarkan

02. Tornistan
    Söz - Müzik: Nazan Öncel

03. Eline Düştüm
    Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Phoebus

04. Üzgünüm
    Söz: Zeynep Talu Müzik: Garo Mafyan

05. Engelli Koşu
    Söz - Müzik: Gülşen

06. Şeklim Başka
    Söz - Müzik Fettah Can

07. Şiki Şiki
    Söz - Müzik: Alper Narman, Fettah Can

08. Anladım
    Söz - Müzik: Harun Kolçak

09. Özgürsün
    Söz - Müzik: Alper Narman, Fettah Can

10. Elebaşı
    Söz: Aysel Gürel Müzik: Tolga Sunter

11. Kara Gün
    Söz - Müzik: Fettah Can

12. Aşk mı Savaş Mı
    Söz - Müzik: Berksan

13. Engelli Koşu (Ozinga Remix)
    Söz - Müzik: Gülşen

14. Ben Sen Olamam (Suat Ateşdağlı Remix)
    Söz - Müzik: Tarkan

Emir - Ben Sen Olamam 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emir sultan

emir sultan

Emir Sultan Buharalı Seyyid ... Seyyid Muhammed Buhara'da doğar. Kendini bildi bileli ilim meclislerine koşar. Okur, okutur, öğrenir, öğretir, hasılı iyi yetişir. Babasının (Seyyid Emir Külâl hazretleri'nin) vefatı üzerine Medine'ye yerleşmeye niyetlenir. Artık Alemlerin Efendisine komşu olmalı ve ömrünün sonuna kadar kalmalıdır orada. Nitekim önce hacceder, sonra Münevver Belde'ye geçer....
  2. Behlül gibi olamam

Behlül gibi olamam

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı memnu nun yakışıklı oyuncusu Kıvanç tatlıtuğ gerçek yaşamıyla özleşmeyen bir rolü canlandırdığını söyledi........ BEHLÜL'Ü OYNAMAKTA ZORLANIYORMUŞ! AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE BEHLÜL KARAKTERİNİ CANLANDIRAN KIVANÇ TATLITUĞ, KARAKTERİNİN YAPTIKLARINI GERÇEK HAYATTA YAPAMAYACAĞINI SÖYLÜYOR. Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül karakterini bazen oynamakta...
  3. İzzet Yıldızhan - Sen Deli Misin (2009)

İzzet Yıldızhan - Sen Deli Misin (2009)

izet ildizhan izetildizhan İzzet Yıldızhan yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu albümün çıkış parçası ve yine albümün ismi olan "Sen delimisin" isimli henüz çiçeği burnunda albümüyle başarıyı inşallah yakalar diyor ve bizlerde meleklermekani.com olarak sanatçıya başarılar diliyoruz 01. İzzet Yıldızhan - Erzurum Yaylasıyam 02. İzzet Yıldızhan - Dağlar Verin Yarimi 03. İzzet...
  4. hazırmısın aşık olamaya ..........

hazırmısın aşık olamaya ..........

Evinin seni içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksin... Sokağa fırlayacaksın... Sokaklar da dar gelecek... Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi... Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl gökyüzü... ...Kendini taşıyamayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar küçüleceksin... Birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan... "Önemli olan sağlık."...
  5. emir simge

emir simge

emir çok yakışıklısın senin gibi sevgilim olmasını çok isterdim seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

Sayfayı Paylaş