gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emir Benderlioğlu kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adını feriha koydum levent kim emir benderlioğlu adını feriha koydum levent karakteri karakteri kim kimdir emir benderlioğlu kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hayatı, hakkında bilgiler, oynadığı filmler, oynadığı diziler, filmleri, dizileri, resimleri, gerçek adı

Emir Benderlioğlu hakkında ve hayatı hakkında merak edilen tüm bilgiler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler.

Atıf Emir Benderlioğlu 28 Ekim 1979 Ankara'da doğdu. İstanbul Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini bitirdi. Önce Heykel okuyan oyuncu Daha sonra Grafk Bölümüne geçti daha sonra TRT tanıtım kordinatörü olarak çalıştı. Ankara'da arkadaşı Alper Çağlar ile tanıştı ve daha sonra Alper Çağlar'ın yönetiminde:

Camgöz (2007) - Batu
    Bukalemun (2006) - Ozan
    4 Saat (2004) - Ferit

filmlerinde ve rollerinde oynadı. Camgöz hariç bu filmlerde başrol oynadı. Çağlar'ın filmlerindeki performansıyla beğeni toplayan oyuncu Harika Uygur casting ajansına kaydoldu ve İstanbul'a yerleşti.
    Ademin Trenleri adlı filmdeki karakterleden biri olan Bekir karakterini canlandırdı. Daha sonra da Sessiz Fırtına adlı dizide İbrahim karakterini canlandırdı. 2008 yılında da Med Yapım dizisi olan Dedektif Biraderler'de başrol oyuncusu olarak Savaş karakterini canlandırdı. Şimdi ise Kavak Yelleri'nde Mine'nin sevgilisi Burak karakteri ile karşımıza çıkan Emir Benderlioğlu fotoğrafçılıkla da yakından ilgilenmektedir. Animasyon, 3D grafik gibi konulardaki yarışmalarda da ödüller kazanmıştır. Ayrıca yakın zaman önce yakın arkadaşı Işın Karaca, Ferdi Kurtuldu ve Eda Ertürk'le İstanbul Cihangir Akyol sokakta Cafe Benderli isminde bir cafe açmıştır. Ve 2010'un Ocak ayında vizyona girmesi beklenen DELİ DUMRUL Kurtlar Kuşlar Aleminde adlı iddalı komedi filminde dumrul adlı basrol karakteri ile karsımıza cıkacaktır. Şimdilerde ise TRT1'de yayınlanan Ayrılık adlı dizide Eytan karakterini canlandırıyor.

Adem'in Trenleri (2006) - Bekir
    Sessiz Fırtına (2007) - İbrahim
    Dedektif Biraderler (2008) - Savaş
    Kavak Yelleri (2008) - Burak
    DELİ DUMRUL Kurtlar Kuşlar Aleminde (2009) - Dumrul
    Ayrılık (2009) - Eytan

Emir Benderlioğlu kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emir sultan

emir sultan

Emir Sultan Buharalı Seyyid ... Seyyid Muhammed Buhara'da doğar. Kendini bildi bileli ilim meclislerine koşar. Okur, okutur, öğrenir, öğretir, hasılı iyi yetişir. Babasının (Seyyid Emir Külâl hazretleri'nin) vefatı üzerine Medine'ye yerleşmeye niyetlenir. Artık Alemlerin Efendisine komşu olmalı ve ömrünün sonuna kadar kalmalıdır orada. Nitekim önce hacceder, sonra Münevver Belde'ye geçer....
  2. Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

emir sarrafoğlu ve feriha emir sarrafoğlu feriha kim hayatı Adını Feriha Koydum dizisinde Hande ve Feriha tarafından paylaşılamayan genç kızların yeni gözdesi Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) biyografisi... 1988 doğumlu olan Çatağay Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi, yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan...
  3. emir simge

emir simge

emir çok yakışıklısın senin gibi sevgilim olmasını çok isterdim seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
  4. O Hayat Benim Dizisi "Mehmet Emir Atahan" Karakteri Sinan Albayrak Kimdir?

O Hayat Benim Dizisi "Mehmet Emir Atahan" Karakteri Sinan Albayrak Kimdir?

o hayat benim sinan albayrak, o hayat benim mehmet emir atahan, sinan albayrak Sevgili melekler, Fox TV'nin yeni dizisi O Hayat Benim yakında başlıyor. Başrollerinde Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun yer alacağı dizide Mehmet Emir Atahan rolünü Sinan Albayrak canlandıracak. İşte oyuncu Sinan Albayrak hakkında bilgiler... Sinan Albayrak, 1973, Almanya doğumludur. Türk TV ve sinema oyuncu....
  5. Küçük Ağa Oyuncusu Emir Berke Zincidi Kimdir?

Küçük Ağa Oyuncusu Emir Berke Zincidi Kimdir?

küçük ağa mehmetcan kimdir, emir berke zincidi kimdir, emir berke zincidi kaç yaşında Kanal D ekranlarının ailece ezvkle seyredilen sevilen dizisi "Küçük Ağa" gün geçtikçe izleyici tarafından olumlu şekil de not almaya devam ediyor. Daha önce "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisin de küçük Osman karakterini canlandıran Emir Berke Zincidi, "Küçük Ağa" dizisin de ise...

Sayfayı Paylaş