gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emir Feriha'dan Vazmıgeçiyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

emir feriha feriha ile emirin şarkısı emir şarkıları ferihanın şarkısı ve emirin adını feriha koydum, adını feriha koydum yeni bölüm, adını feriha koydum emir,adını feriha koydum özeti, adını feriha koydum konusu, adını feriha koydum fragmanı,adını feriha koydum resimleri

Bakalım bu hafta Feriha ile Emir arasında neler yaşanacak...İzleyip göreceğiz...

Feriha, nişan yüzüğünü gözden çıkarmak zorunda kalır. Yüzüğü kaybettiğini söylemesi Halil’i çok rahatsız ederken evde de gerilime neden olur. Feriha’nın yüzükle ilgili yalan söylediğini anlayan Zehra, hem nişanın geleceği hem de kızının gizli gerçekleri ile ilgili huzursuzdur.

Feriha’nın direncini kırmaya kararlı olan Emir’in hamlesi, Feriha ve Emir’i bir kez daha karşı karşıya getirir. Ancak bu kez yaşananlar, Emir’in Feriha’ya olan tutumunu değiştirecektir.

Cansu’nun büyük bir hayali bir anda gerçek olurken, Sanem ise geçmişten gelen sıradışı bir dostla yıllar sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşar.
    Öte yandan, Hande’nin kimseye haber vermeden ortadan kaybolmasıyla Koray ve Emir arasındaki ipler gerilir. Emir, Hande’den gelen haberle harekete geçmek zorunda kalırken, gecenin karanlığında yaşanacaklar gizli kalmış gerçekleri aydınlatmak üzeredir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bence ferihayla emir birbirlerini çok yakışıyor

Emir Feriha'dan Vazmıgeçiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emir sultan

emir sultan

Emir Sultan Buharalı Seyyid ... Seyyid Muhammed Buhara'da doğar. Kendini bildi bileli ilim meclislerine koşar. Okur, okutur, öğrenir, öğretir, hasılı iyi yetişir. Babasının (Seyyid Emir Külâl hazretleri'nin) vefatı üzerine Medine'ye yerleşmeye niyetlenir. Artık Alemlerin Efendisine komşu olmalı ve ömrünün sonuna kadar kalmalıdır orada. Nitekim önce hacceder, sonra Münevver Belde'ye geçer....
  2. emir simge

emir simge

emir çok yakışıklısın senin gibi sevgilim olmasını çok isterdim seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
  3. emir feriha

emir feriha

lütfen sevgili melekler mekanı çağatay ulusoy ile hazal kaya birlikteliği var mı onu öğrenmek istiyorum sizi çook seviyorum
  4. Emir 'in Yolu Bitti ....

Emir 'in Yolu Bitti ....

Bu konu; emirin yolu bitti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur izleyiciyi ekrana kilitleyen dizilerden biri olan Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon başından itibaren Emir 'in Yolu adıyla devam ediyordu. Ancak diziden başta Hazal Kaya 'nın ve pek çok önemli karakterin ayrılmasıyla dizi beklenen reytingleri alamamaya başladı ve olan oldu, dizi yayındna...
  5. Modanın 10 emiri

Modanın 10 emiri

Hepimiz bir şekilde iyi görünmeye çalışırız ama bazen bu uğurda yanlış yollara saptığımız da olur. Oysa bazı moda kuralları vardır ki, bu kurallara uyarsak, her daim şık görünmeyi garantileyebiliriz. Sabah mahmurluğunu atıp da giyinmeye başladığımızda, hemen hepimizin aklında iyi görünmek fikri vardır. Ne giyeceğimize karar verdikten sonra, aynada kendimizi iyice kontrol eder, sonra da işin...

Sayfayı Paylaş