gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Emir Feriha'ya Evlenme Teklif Ediyor!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

feriha emirin evlenme teklifini kabul edecek mi emir ferihaya evlenme teklifi ediyor emirin ferihaya teklifi ettiği sahne emir feriha adını feriha koydum, dizisi, bölüm özeti, emir, evlenme teklifi ediyor mu , hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Ferihacım şimdi ne yapacaksın merak ediyorum vaklla!
    Nekadar kötü birşeydir bu Yalan!

Baksanıza birbirlerini nekadar çok seven iki karekter fakat tek bir yalan yüzünden yaşanan olaylar. Tüm hayatları yalan üzerine kurulmuş bir senaryo..

Evet gelelim konuya Emir sonunda Ferihaya evlenme teklif ediyor fakat Feriha bu durum karşısında sevinemiyor bile..

Bir unutmamaız gereken bir nokta var en son ki bölümünde Emir, Feriha ile Teknede karşı karşıya gelen sanem ile levent .. Bu durum nasıl sonuçlanacak diye düşünürken belliki Feriha bu durumuda atlatabilmiş. Demekki Sanem hanım öpüştüklerini gören Ferihadan yana cıkmak zorunda kalmış ve Emirin yanında Annesi rolünü oynamış ki Emir 'in evlenme teklifi gerçekleşebilmiş.

Emir Feriha'ya Evlenme Teklif Ediyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. Evlenme Teklifi Böyle Olur

Evlenme Teklifi Böyle Olur

Evlenme Teklifi Böyle Olur
  4. En Saçma Evlenme Teklifi:))

En Saçma Evlenme Teklifi:))

evlenme teklifleri evlenme teklifi teklifi karikatür evlilik karikatür
  5. Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Evlenme Teklifi Nasıl Yapılmalı

Hep biz kızlara olmazya biraz da erkeklere kıyak geçelim değilmi :D:D Şimdiki konumazda erkeklere nasıl evlenme teklifi yapılmalı onu anlatıcam... Sevgili damat adayları, evlilik yolunda attığınız ilk ve en zor adım evlenme teklifidir. Genelde bütün erkekler bu aşamanın zorluğundan yakınırlar. Eğer siz de evlenmeye karar verdiyseniz ve bir türlü harekete geçemiyorsanız, önerilerimize...

Sayfayı Paylaş