gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emir 'in kardeşi Can'ı kim Canlandırıyor merak ediyor musunuz?

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Emir 'in kardeşi Can'ı karakterini kim canlandırıyor Emirin Yolu Emir 'in kardeşi Can'ı kim canlandırıyor

Merhaba Sevgili melek'ler, Adını Feriha koydum Emir'in Yolu dizisinde ki kadro yeniliğinden bu gün içinde sizlere bahsetmiş paylaşımlarda bulunmuştuk. Şimdi ise Emir'in kardeşi Can'ı kim oynuyor diyenler için bilgiler aktarıyoruz.

Adını Feriha Koydum Emir 'in Yolu dizisinde bu akşamki bölümde en göze batan isim Emir'in kardeşi Can karakterini canlandıran genç oyuncu oldu.Emirin yolu Dizisinde Emir karakterinin kardeşi Can karakterini Doruk Özdemir canlandırıyor.

Doruk Özdemir 1996 doğumlu genç oyuncunun Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu ilk dizisi.

Emir 'in kardeşi Can'ı kim Canlandırıyor merak ediyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alevi Ünlüler kimler merak ediyor musunuz ?

Alevi Ünlüler kimler merak ediyor musunuz ?

alevi ünlüler listesi alevi ünlüler resimleri sanatcilar listesi alevi ünlüler, alevi ünlüler listesi, alevi ünlüler kim ? Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz ? teşekkür ediyorum.
  2. Ünlülerin Kullandıkları Parfümleri Merak Ediyor musunuz ?

Ünlülerin Kullandıkları Parfümleri Merak Ediyor musunuz ?

Ünlülerin Kullandıkları Parfümler Ünlülerin Parfümleri Sevgili melekler, özellikle gençler tarafından hayatlarına imrenilen, giydikleri kıyafetten saç şekillerine kadar attıkları her adım olay olan, herşeyin en kalitelisini, en pahalısını kullanan ünlüler hangi parfümleri kullanıyor acaba hiç merak ettiniz mi ? Biz merak ettik ve araştırdık. Bakın ünlülerin kullandıkları parfümler...
  3. Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum

Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum

Bildiğiniz gibi Feriha bu yıl son bulacaktı ama senaristleri mi yapımcılarımı artık kimse bu kararından döndü ama Fariha da başka diziyle anlaştı peki bu yıl Yeni Sezonda Feriha Kim Olacak merak ediyorum siz biliyor musunuz kim gelecek yerine
  4. Didem Uzel Kiminle Evlendi merak ediyor musunuz?

Didem Uzel Kiminle Evlendi merak ediyor musunuz?

Didem Uzel Amerika'da Evlendi Didem Uzel Evlendi Merhaba Sevgili Melek'ler ve Didem Uzel hayranı olan tüm arkadaşlar, bu yazımızda ünlü manken ve oyuncu Didem Uzel kiminle evlendi öğreniyor ve Didem Uzel düğün fotoğrafı da aktarıyoruz. İşte size Didem Uzel gelinlik fotosu Melek'lerim. Yaklaşık 3 yıl önce New York'a yerleşen model Didem Uzel, uzun süredir birlikte olduğu işadamı Selim...
  5. B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Kimler Merak Ediyor musunuz ?

B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Kimler Merak Ediyor musunuz ?

B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Yabancı Ünlüler B İle Başlayan Sevgili melekler, B ile başlayan üniversite isimleri bir önce ki sayfamızın konusuydu. Bu kez B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler listesi ile karşınızdayız .... Blake Lively Bruce Willis Britney Spears Brand Garrett Brad Pitt Bono Bill Gates Bİll Clinton Beyonce...

Sayfayı Paylaş