gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Emir Şaşmaz Neden Öldürüldü ? Nazlı Hamarat Aldatılıyor muydu ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nazli_hamarat_ve_emir_cevdet_sasmaz_kimdir_h304614_e3d7f.jpg Takvim Gazetesi'nin haberine göre İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu. Renkli hayatıyla bir anda üne kavuştu. Nazlı Hamarat önceki gün eşini kaybetmenin acıyla sarsıldı. Hamarat'ın yapımcı eşi Emir Şaşmaz'ın, geçen Cuma günü Ukrayna'da vahşice öldürüldüğü iddia edildi.

Hamarat, eşinin boğazı kesilerek öldürüldüğünü doğruladı. Kocasının fotoğrafını paylaşan genç kadın, "Başımız sağolsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler" diyerek hayatının şaştığını yazdı.

PANA FİLM NOKTAYI KOYDU

Şaşmaz'ın cenazesinin ise yasal işlemlerin tamamlanmasından sonra Türkiye'ye getirileceği öğrenildi. Ayrıca, eski yapımcının öldürülmesi sonrası şok bir detay ortaya çıktı. Emir Şaşmaz'ın, Kurtlar Vadisi oyuncusu ve Pana Film'in sahibi Necati Şaşmaz'ın soyadı benzerliğini kullanarak piyasayı dolandırdığı ve yurtdışına kaçtığı öne sürüldü. Necati Şaşmaz ise şahısla akrabalık bağı olmadığını belirterek Pana film aracılığıyla açıklamada bulunmuştu: "Son günlerde 'İşte Benim Stilim' adlı yarışmada yer alan bir yarışmacının Necati Şaşmaz'ın yengesi olduğu asılsızdır. Kardeşi olduğu belirtilen Emir Şaşmaz'la da akrabalık bağı yoktur. Daha önce yapmış olduğumuz açıkmaları zorunlu olarak tekrarlıyoruz."

NAZLI ALDATILDI MI?

Sosyal medyada Vijdannn Vatansever isimli hesaptan Şaşmaz ile beraber çekilmiş fotoğraflarını paylaşan bir kadın, olay sırasında yapımcının yanında olduğunu iddia etti. Şaşmaz ile bir yıldır birlikte olduğunu söyleyen Vatansever, "Ellerim kelepçeli engel olamadım, o itin elinden seni alamadım" yazdı.

Emir Şaşmaz Neden Öldürüldü ? Nazlı Hamarat Aldatılıyor muydu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılıyor muyum

Aldatılıyor muyum

Selam melişler...bu aralar pek keyfim yok kafamı kurcalayan içimi kemirenler var...bugün sevdiğim adamla buluştum herşey güzeldi sonra bir telefon geldi actıı çok rahat konuştu ve bagırdı arayana sonra kim die sordugumda indirimli ucak bileti varmış almanyaya istermisin diye soruyorlar dedi sonra tmm dedim tekrar teli caldı rahatsız etmeyin diye bagırdı bişey demedim sadece baktım bu konuşma...
  2. aldatılıyor muyum :(

aldatılıyor muyum :(

aldatılıyor muyum meraba melekler,benim 5 yıldır süren bir ilişkim var.bu aralar her şey cok güzel gidiyodu.bugün de birbirimizle msjlasıp gayet güzel ilgilendikten sonra geç oldu ve erkek arkadasım uyumak istediğini söyledi.aradan 40 dk falan geçti ve bugün müsait olur musun diye bi msj geldi bana.bende o anda o msjı bana deil baskasına attıgını düşündüm ve kime msj atıyosun dedim.bugün...
  3. Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

bu tarz benim nazlı hamarat,işte benim stilim nazlı hamarat kimdir,nazlı hamarat kaç yaşında,nazlı hamarat kimle evli nazlı hamarat nereli,nazlı hamarat biyografisi TV8'deki Bu Tarz Benim yarışması izleyicilerin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. 2. sezonundaki yarışmada en dikkat çeken isimlerden biri de Nazlı Hamarat. Gerek sesi gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Nazlı Hamarat, yarışmanın son...
  4. Emir Şaşmaz Cinayeti'nde Şok Gelişmeler

Emir Şaşmaz Cinayeti'nde Şok Gelişmeler

Vatan'dan Mehmet Ali Demir'in haberine göre İşte Benim Stilim yarışmasındaki Nazlı Hamarat’ın eşi, eski prodüktör Emir Cevdet Şaşmaz’ın Ukrayna’nın başkenti Kiev’de öldürülmesi olayı ile ilgili önemli detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kiev’de Kharkov-Melnikov Caddesi üzerinde 46 numarada ağustos ayı başında meydana gelen vahşi cinayetin katil zanlısı olarak genç bir Türk ile bir kadın...
  5. Nazlı Hamarat Eşini Teşhis Edemedi

Nazlı Hamarat Eşini Teşhis Edemedi

Hürriyet’te yer alan habere göre cenaze bugün görevlilerin ve aile yakınlarının nezaretinde uçaktan alınarak gerekli işlemler için Soğanlık Mezarlığı’na götürüldü. Ancak, tabut açıldığında Nazlı Hamarat büyük bir şaşkınlık yaşadı. Eşini teşhis edemeyen Hamarat , törenin iptal edildiğini duyurdu.

Sayfayı Paylaş