gebe
  1. _deniz_

_deniz_ Forum Okuru

emir simge

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında _deniz_ tarafından paylaşıldı.

emir çok yakışıklısın senin gibi sevgilim olmasını çok isterdim seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Konu tarafımca uygun bölüme taşınmıştır.Sayın deniz umarım emirr gibi bi sevgiliniz olur.:) Sevgiler..

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    emir bence adını feriha koyduğumdaki emirr yani yanlış bilmiyosam:D

emir simge konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emir sultan

emir sultan

Emir Sultan Buharalı Seyyid ... Seyyid Muhammed Buhara'da doğar. Kendini bildi bileli ilim meclislerine koşar. Okur, okutur, öğrenir, öğretir, hasılı iyi yetişir. Babasının (Seyyid Emir Külâl hazretleri'nin) vefatı üzerine Medine'ye yerleşmeye niyetlenir. Artık Alemlerin Efendisine komşu olmalı ve ömrünün sonuna kadar kalmalıdır orada. Nitekim önce hacceder, sonra Münevver Belde'ye geçer....
  2. Iki simge

Iki simge

İKİ SİMGE Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve oniki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk, kulübeyi korumak...
  3. emir feriha

emir feriha

lütfen sevgili melekler mekanı çağatay ulusoy ile hazal kaya birlikteliği var mı onu öğrenmek istiyorum sizi çook seviyorum
  4. Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri istiyorum sizden bana Facebook Simgelerinin eğlenceli ve en şirin olanlarını sunar mısınız.
  5. Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş