gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü istiyorum sizden umarım isteğimi yerine getirirsiniz şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emir ben sen olamam şarkı sözü

emir ben sen olamam şarkı sözü

üstüme gelme bak kafa tutarım kafa tutarım şarkısı üstüme gelme emir Öyle diyorlar böyle diyorlar Şekile mekile takılıp üzüyorlar İnsana dünyayı dar ediyorlar Takıp sınıflandırıyorlar Eğriyi doğruyu bilen ya onlar İnsanı kaderine küstürüyorlar Kaçtım kaçtım durdum Kendime değil hep kendimden Ne zamanki bana geri döndün Ümitle donandım yeniden Ben ben ben oldum yaşayınca Onun bunun kitabına...
  2. Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkısının Sözleri Bir Sebebi Var Şarkı Sözü Can Bonomo Merhaba Melek'lerimiz ve sevgili misafirlerimiz, sizlere bu yazımızda Can Bonomo'nun Bir Sebebi Var adlı şarkısının sözlerini sunuyor ve Can Bonomo hayranlarını bu sayfamızda topluyoruz:) İçtim ulan kaçılın önümden , Az mı çektim onun ellerinden ? Sen hiç mi ama hiç mi içmedin, Ben kimi bekledim ? İçtim...
  3. Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü Düet Gülşen Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Emir Sudan Sebep adlı şarkının sözlerini isteyen misafirlerimiz için Emir ve Gülşen'in seslendirdiği Sudan Sebep adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz. Sudan Sebep Geçiyormuyum içinden Düşünüyormusun sen de Beni görmek istiyormusun Sudan bir sebeple Dolaşıyorsun...
  4. Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkı sözleri Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel şarkısı sözü Düşünmeden gittin Düşünmeden gelir misin Uzundur yoksun Sakinleşince döner misin Beni sorarsan aynı Aşığın ilacı var mı Gece gündüz karışmış Sevmemenin bir yolu var mı Yalnızın sabahı olmuyor olmuyor Bilmem ne söylesem olmuyor Su gibi gel Bilmediğin hallerdeyim Sen gibi gel Bilmediğim yerlerdeyim Su gibi gel...
  5. Emir Ateşten Bir Rüzgar Şarkı Sözü istiyorum sizden

Emir Ateşten Bir Rüzgar Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar mümkünse bana Emir Ateşten Bir Rüzgar Şarkı Sözlerini biliyorsanız tabi yazarsanız çok sevinirim şimdiden çok tşk ederim Emir Ateşten Bir Rüzgar Şarkı Sözleri için.

Sayfayı Paylaş