gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emir ve Feriha Ölecekmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Emir ve Feriha Ölecekmi ? Arkadaşlar bu bölümde Cansu yine yaptı yapacağını ve emirle feriha zehirlendi sizce ölecekler mi, ne zaman mutlu olacak bunlar ya birde evlendiler mutlu olurlar sanmıştım :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Diziyi izlemiyorum ama öleceklerini sanmam, çünkü dizi biter :)

Emir ve Feriha Ölecekmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emir Tamer ve Demet Aşkı doludizgin devam

Emir Tamer ve Demet Aşkı doludizgin devam

Bu buu nedir bu ? Aşkından ölüyordun hani, hani varsa yoksa eski eşindi, ne oldu siz sanat camiasındaki aşklar bu kadar mı sürüyor. Bu kısa ömrünüzü bir kişi için feda, heba, veba etmek bu kadar mı zor ? Nasıl aşk bunlar ? :D Yinede bu sefer Allah tamamına erdirir inşallah. Ayrılmayında magazin bölümüne bizde haber açmak zorunda kalmayalım yav :D Soru : Sizce bu aşk ( yada sözüm ona adı her ne...
  2. Lot Büyüklükleri ve Emir Çeşitleri - IMKB

Lot Büyüklükleri ve Emir Çeşitleri - IMKB

borsada lot nedir hacim lot hacim ne demek nedir bir İMKB’de işlem gören şirketler için standart işlem birimi veya standart “lot” büyüklüğü, 1 TL nominal hisse senedidir. Rüçhan hakkı kuponları için bir lot, 1 TL değerli rüçhan hakkı kullanım kuponunu temsil eder. Sistem üyelerin “limit”, “limit değerli”, “özel limit fiyatlı”, “kalanı iptal et”, “özel emir” ve “tarihli emir” gibi farklı...
  3. Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

emir sarrafoğlu ve feriha emir sarrafoğlu feriha kim hayatı Adını Feriha Koydum dizisinde Hande ve Feriha tarafından paylaşılamayan genç kızların yeni gözdesi Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) biyografisi... 1988 doğumlu olan Çatağay Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi, yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan...
  4. emir feriha

emir feriha

lütfen sevgili melekler mekanı çağatay ulusoy ile hazal kaya birlikteliği var mı onu öğrenmek istiyorum sizi çook seviyorum
  5. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisinin Fragman Şarkısı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Üçüncü sezona girecek olan dizi Adını Feriha Koydum, Feriha’nın ölümünden sonra yeni sezonda ismini Emir’in Yolu olarak değiştirdi. Emir’in Yolu 7 Eylül’de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Feriha’nın ölümü, Emir’i hangi yola sürükleyecek, yeni sezonda hep birlikte izleyip göreceğiz. Yeni sezon fragmanının, sevgili...

Sayfayı Paylaş