gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Emir'in Okuduğu Mektupta Neler Yazıyor?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

emir mektubu okudumu emir mektubu okudu ferihanın emire ferihanın emire yazdığı mektup emirin okuduğu mektup adını feriha koydum, sezon finali, feriha vurulacak mı, emir, mektup, kim yazdı, emir mektubu okudumu tüm sorularınıza cevapları buradan bulabilirsiniz

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır.
    Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Konusu yukarıdaki öyküye dayalı olan dizi aldı başını gidiyor. Olaylar iyice sarpa sararken bu sezon finali iyice akıllarımızı karıştıracak..

Adını feriha koydum, feriha emir mektup, sezon finali . Adını Feriha Koydum adlı televizyonların sevilen dizisi bu Cuma sezon finali bölümüyle ekranlara kısa bir süre veda ediyor. Dizinin sezon finalinde birçok heyecan verici gelişme yaşanacak. Sezon finaliyle ilgili yayınlanan son fragmanda Emir Feriha’nın itiraflarını içeren mektubu okuyor ve Feriha içeri girdiğinde ikili şaşkın bakışlarla birbirine bakıyor. Mektubu kim yazdı ve Emir’in eline mektup nasıl geçti şu an için bilmesek de tam içeriği nedir ve mektubun ardından neler yaşanacak sezon finali ardından sizlerle paylaşacağız.

Emir'in Okuduğu Mektupta Neler Yazıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Hala Yazıyorum Bilmem ki

Neden Hala Yazıyorum Bilmem ki

Ne anlamı var ki bunca şiirin Acemi şair harmanı/darmadağınık Ya da ne bileyim Bir mezar çukuru/kim bilir Mısralarında ömrümü büyüttüğüm İlahi bir kundak belki de Suya yazdığımı biliyor musun Okunmasın diye özlemim Ve sana yazdığımı bütün bu şiirleri Duyasın/bilesin diye beni Biliyor musun Yine de Yaz(a)madıklarımın Yazdıklarımın yanında Dağ gibi olduğunu...
  2. Harika penguenler ne yazıyor bi bakın..

Harika penguenler ne yazıyor bi bakın..

penguene yazı yazdırma penguen yazı yazıyor penguenle yazma penguen ile yazma penguenlerle ilgili ilginç bilgiler ...BURDAN...
  3. Peygamberimizin evden çıkarken okuduğu dua nedir acaba

Peygamberimizin evden çıkarken okuduğu dua nedir acaba

Selamün aleyküm, ben birşey öğrenmek istiyorum, Peygamber efendimizin evden çıkarken okuduğu duayı merak ediyorum paylaşırmısınız acaba? Peygamberimizin evden çıkarken okuduğu dua, çok teşekkürler
  4. Kuranda engellilerle alakalı neler yazıyor

Kuranda engellilerle alakalı neler yazıyor

Melekler, Kuran'da engellilerle ilgili hangi ayetler var buradan paylaşabilirmisiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş