gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Emir'in Yolu Dizisinde Bir Ayrılık Daha !

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Emir'in Yolu dizisinde ayrılık konusunda bilgiler vermetedir.

Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum dizisi yeni sezonda Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu ismiyle devam ediyor. Tam anlamıyla bir yaprak dökümü yaşanan diziden şimdiye kadar pek çok ünlü isim ayrıldı. Hazal Kaya, Ceyda Ateş ve Vahide Gördüm'ün ardından reytingleri de düşen dizide şimdi yeni bir ayrılık yaşanacak. Peki bu isim kim olacak ?

Diziden ayrılacak son isim Emir'in babası rolünda ki usta oyuncu Murat Onuk olacak. 73. bölümmden itibaren dizide yer almayacak olan Murat Onuk yaptığı açıklamada, '' Diziden hikaye gereği ayrılıyorum, herhangi bir anlaşmazlık söz konusu değil'' dedi.

Emir'in Yolu Dizisinde Bir Ayrılık Daha ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç. Dizisine Yeni Bir İsim Daha!

Behzat Ç. Dizisine Yeni Bir İsim Daha!

behzat ç bir ankara polisiyesi behzat ç haberleri oyuncu kadrosu behzat ç oyuncuları 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Televizyon dizileri içinde en ilgiyle izlenenlerden biri olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi oyuncu kadrosu ile ilgi toplamaya devam ediyor. Söylenenlere göre diziye yeni bir oyuncu daha eklenecekmiş. Dizide ki öpüşme sahnesiyle uzun süre gündemde kalan Behzat...
  2. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Dizisinde Yeni Feriha Kim Olacak ?

Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu Sevgili melekler, geçen sezonun en çok izlenilen filmlerinden biri olan Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum - Emirin Yolu ismiyle devam edeck. Biz de bu yazımızda diziden ayrılan Hazal kaya'nın ardından, Emir'in Yolu'nun Yeni Feriha'sı Kim Oldu diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için...
  3. Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor !

Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor !

Bu konu; Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Star Tv'nin sevilen dizisi Dila Hanım kadrosuna yepyeni bir ismi daha dahil ediyor. En son İffet dizisyle ekranlarda olan ve adı Ben Onu Çok Sevdim dizisinde başrol oynayacak diye anılan ancak bu projeden ayrılan Mahir Günşiray dizinin kadrosına dahil oluyor. İşlte haberin...
  4. Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

Yalan Dünya Dizisinde Şok Bir Ayrılık Kararı!

yalan dünya yalan dünya ayrılık yalan dünya oyuncu kadrosu Sevgili melekleri, ekranların en beğenilen komedi dizilerinden Yalan Dünya'da şok ayrılık! Söylenenlere göre dizinin yeni sezon bölümlerinde Açılay karakterine hayat veren Nihal Yalçın yer almayacak. Nihal Yalçın'ın canlandırdığı Açılay karakteri sezon finalinde yeni bir film projesi için Kapadokya'ya gitmeye karar verdi ve...
  5. Çalıkuşu Dizisine Muhteşem Yüzyıl'dan Bir Transfer Daha!

Çalıkuşu Dizisine Muhteşem Yüzyıl'dan Bir Transfer Daha!

çalıkuşu dizisi çalıkuşu oyuncuları çalıkuşu oyuncu kadrosu Sevgili melekler, yeni sezonda ekranlara gelecek olan Reşat Nuri Günteklin'in ölümsüz eseri Çalıkuşu'ndan televizyhona uyarlanan aynı adlı dizide oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Bali Bey karakterine hayat veren Buralk Özçivit'ten sonra Muhteşem Yüzyıl'dan Çalıkuşu dizisine bir isim daha transfer oldu. Bu isim Lütfü paşa...

Sayfayı Paylaş