gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emirkan - İyi ki Varsın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben AŞkimi Yana Yana SÖyleyemedİm YÜreĞİmden YÜreĞİne Dİnletemedİm Kara Sevda Gİzlenİrmİ SÖyle Sevgİlİm
    PaylaŞamazsam Senİnle ÇÜrÜr Bedenİm

Sensİz Hayat Hayat Olmaz Çeker Gİderİm

Benİm Canim Sevgİlİm
    İyİ Kİ Varsin
    Allahim Benden Alsin
    ÖmrÜne Katsin
    Bu Garİp Canimdan Daha Da Cansin
    Bende Sonradan DeĞİl, DoĞuŞtan Varsin

Emirkan - İyi ki Varsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Neyim Var ki

Sagopa Kajmer - Neyim Var ki

Bir bahçemiz var; Bir taraf çiçekli, bir tarafsa çöl Bir tarafta gökkusagi, öbür tarafsa çöl Sinirda kalmislardaniz biz Hep sinifta kalmislardan çok uzaktayiz Sikinti çekmislere yakin bir yerde Çölde kazanilan zaferler hepsi kanla yazilir Ahmak olmasaydin insan tüm zaferler dostça kazanilirdi Her gün dogumundan gün batimina Her geceden gündüze islenen bir suç var Her bi' yerde bahçemiz var...
  2. Deseler ki 3 günün var

Deseler ki 3 günün var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. okadar çok anım var ki

okadar çok anım var ki

liseye gidiyorum bir inğilizce hocamız var dı kiii aman amann sıkıyomu dersinde bir cıt cıksınn herkez korkardı bir günn dersteyiz haa b u arada her öğretmenin bir lakabı vardır buda kel aynaktı kel oldugu için:hhh:neyse hoca ders anlatıyor herkez pür dikkat dinliyor aslında dinliyor gibi yapıyoruz... arkadaki arkadaşım acaip fıkra bilirdi. dersde beni güldürmeyi başaracak yaa başladı...
  4. Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki... Çocukların gözlerini sevdim... İçimde huzuru, mutluluğu yaşattığı için... Dinmeyecek sanılan fırtınaları sevdim... Yaşamın her döneminde, savaşmam gerektiğini öğrettiği için... Başarısızlıkları sevdim... Başarıya giden yolu gösterdikleri için... Geceleri sevdim... Tüm günümü nasıl geçirdiğimi değerlendirme olanağı verdiği için... İnsanların sorunlarını...
  5. Öyle dertleri var ki!

Öyle dertleri var ki!

defne samyeli kanseri nasıl yendi sertap erener kanser sertab erener kanser filiz akın kanseri nasıl yendi arzum onan Gösteri dünyasının başka ünlüleri de çeşitli hastalıklarla boğuşuyor. İşte ünlülerin musdarip olduğu kimi örneğine az rastlanan kimi bir çok insanı etkisi altına alan hastalıklar. 1991 yılı Türkiye üçüncü güzeli olan Defne Samyeli, 2000'de rahim kanserine...

Sayfayı Paylaş