gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bu EMLA diyer bir krem var kullanmışsınız dır diy e soruyorum bunu ağda öncesi sürdüğünüz zaman acı olumuyor diye söylüyorlar. Kullananlardan kullanım ile ilgili bilgi vermesini rica ediyorum ya teşekkürler. Bende kulanmak istiyorum ama güvenemiyorum ne diyorsunuz ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Misafir, Emla Krem hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için BURAYA TIKLAYIN

Emla krem kullananlar bilgi lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emla krem

emla krem

emla krem emla krem kullanımı nasıl kullanılır fiyatı EMLA KREM HAKKINDA GENEL BİLGİ İlaç Adı : EMLA (Üretimi Vardır) Üretici Firma : Eczacıbaşı İlaç Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Farmakolojik Sınıfı : Krem Endikasyonları : İntravenöz kateter takılması ya da kan alma gibi ponksiyonları, - Yüzeyel cerrahi girişimler gibi topikal deri anestezisinin gerekli olduğu durumlarda - Genital mukozoda,...
  2. Diane35 kullananlar yardım lütfen

Diane35 kullananlar yardım lütfen

Slm arkadaşlar bayadır sivilce sorunu çekiyorum bununla birlikte bacak kısımlarında tüylenme sorunumda var.doktor diane 35 kullanmamı önerdi 20gündür kullanıyorum ama sivilceler arttı sanki.. sivilce için doğum kontrol hapı kullananlar acaba ne zaman etkisini göstermeye başlar bu ilaç..çok moralim bozuk..cevap bekliyorum melekler :((
  3. Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

bu konu;emla krem nedir,emla krem zararlımıdır hakkında bilgiler vermektedir Emla kremi bilmeyen hatun yoktur diye düşünüyorum.Özelliklede lazer epilasyona giden bayanlar bu kremi çok iyi bilir.Emla krem anlayacağınız dilden söylemek gerekirse,lokal anesteziktir.Sürülen bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.. Rahmetli dayıcım böbrek hastasıydı ve diyalize gitmeden önce bu kremi...
  4. BB krem kullanan varmı?

BB krem kullanan varmı?

Öncelikle BB kremin neyin kısaltması olduğu ile başlayalım. BB’nin açılımı genellikle “blemish balm” olarak yapılmaktadır (bazı kaynaklarda beauty balm yani güzellik merhemi olarak da belirtilir) ve “blemish balm” da kusur merhemi anlamına gelmektedir. Yaklaşık 50 yıl önce bir alman dermatolog lazer uygulamalar ya da peeling tedavileri sonrasında hastalarının kullanması için bir merhem...
  5. Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

12 Eylül tarihinde ella kullandım. Ay sonu 27 eylülde ağrısız bir kanamam oldu sonrasında kahverengi leke olarak geldi 1,5 gün sürdü. Ekim sonu adet dönemim olmasına rağmen olmadım. Ekim ortasında test yaptım 2 defa negatif çıktı. Ella bu şekilde düzensizlik yapar mı ?

Sayfayı Paylaş