gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Emma Watsondan kardeşe destek

Konu, 'Magazin' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Umarım hep birbirlerine iyi destek olurlar.Emma Watson başarılı ve güzel bir bayan.

Harry Potter serisinin sevilen oyuncusu Emma Watson, Burberry markasının ilkbahar yaz 2010 koleksiyonu tanıtım kampanyasında bu kez küçük kardeşi Alex ile yer aldı.

Emma Watsondan kardeşe destek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karargah Destek

Karargah Destek

Burayı tıklayınız
  2. Thomas Watson

Thomas Watson

thomas watson hayatı Thomas Watson (1874 - 1956) Amerikali Watson IBM (Industrial Business Machines) (Endüstriyel Büro Makineleri) adli sirketin EDV (Elektronik Bilgi Islem) tesisleri alaninda dünya genelinde basta gelen üretici durumuna gelmesini sagladi. Uzun zaman karsi koyduktan sonra, 50'li yillarin ortasinda bilgisayar isine girdi ve ilk program dillerinin (FORTRAN) gelistirilmesi için...
  3. Lütfen destek:)

Lütfen destek:)

Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)
  4. Burberyy 2010 ilkbahar emma watson

Burberyy 2010 ilkbahar emma watson

burberyy Burberry 2010 dada mükemmel koleksiyonla karşımızda harika gerçekten.Emma Watson mankenliği ile birleşince iyi iş çıkmış. Beğeneceğinizi düşünüyorum meleklerim :)
  5. Emma Stone Giyim Stili

Emma Stone Giyim Stili

Bu konu Emma Stone giyim stili hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, genç yaşına rağmen beyazperdede kendini kanıtlayan ve her geçen gün yükselen bir grafik çizen Emma Stone, Hollywood'un en iyi giyinen kadınları arasında yerini alıyor. Giydiği kıyafetlerde kullandığı zıt renklerle farklılık yaratan Stone, kızıl rengi saçlarından da hiç vazgeçmiyor. Modern kesimli ve şık...

Sayfayı Paylaş