gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emniyet kemeriyle alakalı sloganlar lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, trafik kolunda başkanım ve bir sunum için emniyet kemeriyle ilgili sloganlar bulmam gerekiyor.Bir yardım etseniz..:)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kemerİnİ takma, namazina baŞla! Emnİyet kemerİ takalim, yolumuza bakalim!
    Emnİyet kemerİ hayatimizin meleĞİ!
    Ön koltuĞa oturdum, hava yastiĞiyla boĞuldum!
    Ön koltuĞa oturdum, kendİmİ camda buldum!
    Emnİyet kemerİ hayatimizin fenerİ!

Emnİyet kemersİz, hayat deĞersİz!
    Emnİyet kemerİnİ tak, kaza yapmamaya bak!

Takma kemerİnİ sikiyorsa, kendİnİ bulursun yolda!
    Kemerİnİ tak yoluna bak!

Servİs aracinda kemerle Çik yola!

Emnİyet kemerİ, yaŞamanin Çaresİ!
    Emnİyet kemerİ, hayatin emnİyetİ!
    Enİyet kemerİ tak, kendİne İyİ bak!
    Emnİyet kemerİ tak, diŞari firlamazsin bak!
    Emnİyet kemerİ takma, gelİp bana siritma

Emniyet kemeriyle alakalı sloganlar lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Emniyet Kemeri (Cenaze)

Keremcem - Emniyet Kemeri (Cenaze)

aşkın acemisi olduğumu daha ilk gün söylemiştim sana ramak kaldı sanırken elime yüzüme bulaştırmama kaza çoktan yapılmış ceza kesilmiş hatta bir de cenaze doğru kendimde değildim o sırada e varsa aşk sarhoşluğumun promil değeri geçirin bileğime hakiki çelik kelepçeyi kadifesine çoktan şarkı yapılmış onca söylenmiş hatta bir de cenaza hüviyetin aslı ve bir fotokopisi 'B' sınıfı...
  2. Emniyet Kemeri Hayat Kurtarır !

Emniyet Kemeri Hayat Kurtarır !

emniyet kemeri emniyet kemerinin önemi emniyet kemeri kullanmanın önemi emniyet kemerinin faydaları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafikle ilgili yazdığımız her yazıda trafik kuralları konusunda sizleri bilgilendirmeye ve uyarmaya çalışıyoruz melekler. Özellikle en son yazdığımız makalede hamilelikte araç kullanımı sırasında emniyet kemeri kullanmanın önemi hakkında bilgiler vermiştik....
  3. Emniyet Kemerini Takmamanın Zararları

Emniyet Kemerini Takmamanın Zararları

Emniyet Kemerini Takmamanın Zararları nelerdir bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. Hamileler İçin Emniyet Kemeri

Hamileler İçin Emniyet Kemeri

Hamileler İçin Emniyet Kemeri Kullanımı, Artık hamileleler de rahatlıkla emniyet kemeri kullanabilecek. ABD'li bir şirket tarafından geliştirilen Maternity Seat Belt (MSB) isimli donanım sayesinde hem rahat bir sürüş ortamı hem de kaza anında uygulanan baskı sonucu bebeğin zarar görmesi engellenmiş oluyor. Emniyet kemerinin karın bölgesi üzerine yaptığı baskı rahatsız bir sürüşe...
  5. Emniyet Kemeri Kullanmanın Önemini Taşıyan Sloganlar

Emniyet Kemeri Kullanmanın Önemini Taşıyan Sloganlar

Emniyet Kemeri İle İlgili Sloganlar Emniyet kemeri ile ilgili özlü sözler Emniyet kemeri önemi hakkında sözler Hayatınız sevdikleriniz ve sizin için çok değerlidir. Bazen en ufacık bir ihmal geri döşünü imkansız sonuçlar doğurabilir. Trafik de ister otomobil kullanıcısı isterseniz oturan kişi olun ama mutlaka emniyet kemerinizi takmadan yola asla çıkmayın. Öncelikle size emniyet kemerinin...

Sayfayı Paylaş