gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

emo anime çizimler

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Emocu ve anime çizimlerden hoşlanıyorsanız buyrun kızlar bakın bu çizimler hem siz emocular için hemde anime:tik: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hoşmuş tatlı görunuyorlar:)

emo anime çizimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Karakalem emo çizimler

Karakalem emo çizimler

Emo karakalem çizim örnekleri bu konumuz da yer alıyor.. Öncelikle emo nedir kısaca sizlere bahsetmek istiyorum.. Uzun bir süre önce gençler arasın da başlayan emo akımı 15/22 yaş gençlerin de daha çok görünmektedir. Girdikleri her ortam da saç modelleri, saç kesim örnekleri, piercinleri, ve yaptıkları koyu belirgin göz makyajları ile dikkat çeken emolar, yalnızlık, melankolik ve mutsuzluk...
  3. Emo Karakalem Çizimler

Emo Karakalem Çizimler

karakalem çizimleri karakalem emo çizimleri emo kız Emo karakalem çizim örneklerinden bazılarını paylaşmak istiyorum kızlar sizinle Sizde eğer emocuysanız eminim bu karakalem çizimlerde çok hoşunuza gidecektir:tik:
  4. Anime göz çizimleri

Anime göz çizimleri

anime göz çizimi anime çizimi çizim göz çizimleri çizimleri Birkaç anime göz çizimi kızlar belki bizlerde yapabiliriz :tik:

Sayfayı Paylaş