gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Emo Google

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

arkada$Lar ßu Linkte emo googLe var
    Emo Google @ SearchEmo.com

$aka maka değiL gerçek

eğer anasayfanız googLe nokta com değiLde emogoogLe.com oLmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek $ey araçLar-seçenekLer-konum boşLuğuna ßu Linki yazmak ßiLmeyenLEr için söyLedim koLay qeLsin

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yok dahaa neleer :D

3. azca_35

azca_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptım gusell :p paylasım ıcın teşekkurler..

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hööhhh yanii ... başka bir tabir bulamıyorum ...

Emo Google konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. küçük google

küçük google

küçük google :laugh::laugh: dogru erkegi bekleyen kadın :laugh::laugh: önceden soba arkasına kıvrılan kediler artık peteklerde kardan adamın cenazesi:laugh::laugh:
  3. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  4. Kücük Google ....

Kücük Google ....

Ilacli googleden sonra, artik kücük google'de cikmis Meleklerim :D:D:D:D buyrun :D Küçük Google | Emrah | Küçük Emrah | KüçükEmrah | Aciların Çocuğu | Emrah Fun#
  5. Emolara Özel Google`ler

Emolara Özel Google`ler

Emolara özel google olduğunu daha önceleri söylemiştik ama şimdi ise bunun daha farklı olanları çıktı iştee Scene Kid's GoogLe : SceneKidSearch.com - Search Engine 4 Scene Kids! Gothic GoogLe : MyGothSearch.com - Goth Search Pink GoogLe : Pink Search PurpLe GoogLe : Purple Search - A bright, fun, purple alternative to your daily Google Red GoogLe : Red Search @ MyRedSearch.com - A (RED)...

Sayfayı Paylaş