gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

emo nick arayanlar

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!! Géri dönü$ü oLmayan bir tünéLdéyim
    Oyunun adı hayat
    Ba$r0Ldé bén
    Yardımcı oyuncuLar séwqi, a$k, acı, qéçmi$...
    Sénary0 k0nusu
    Hér$éyé raqmén MutLu OLma Sanatı
    wé 0yun bitti..
    pérdéLér indi ı$ıkLar söndü
    y0ruLdum Artıq.

sénsizLiktén Doğan, séssizLik DoLu oLan =/

' HayaT baNa qıCıq KapıYo ..bnDe oNa !!
    BakışLarın, gittiğin yerden uzak..
    Yoksa geLirdim.

\" kaLmak aqır qéLdiqindé qitméLi insan...!\
    Sıvı DéqiL Katı HaLdéyim Hép!Kö$éLérim Var.

Çocuk oLsaM yEnideN Bir tek DüşTüğüm içiN acıSa içim..KalbiM;Çok koŞtuğum için çaRpSa SaDeCe...!

BEN ÇEKİLİYORUM HAYAT ZİYADE OLSUN SANA!!!!!

öLüm byeNm dOqum qöNmm

Simsiyah yine heR taRaf..YanLıs düzen, YanLıs Zaman !

we bn coK zmn snRa anLdm snn bLe qDebiLceini. !

*нiÇ iÇmeDiğim
    iLk Siqara ve DumanıyLa
    uÇaCağım(!)..
    yaLanLarDa
    kayBoLmuşLuk var
    Bu ara herkesDe..

* нani вikere DüşmüşTüm ya
    parçaLanmışTı yüreim..
    * нani Sen TopLamışTın ya
    peki ŞimDi nerDesin (?)..

Sen Git,Aşk Bana Kalsın...!

"Yıkılacak üstümüze, çivi çakmaya kıyamadığımız duvarlar..."

nefret et erkek adı duyunca,merhamet etme yalvarınca,seviyor sanma ağlayınca,erkek dönektir bunu sakın unutma!!

Cizmeyi Asarsa senin ! Kafami bozarsa ßenim ! ßu gunlerde Katilim Onun icin... SIK KAFASINA GİTSİN...

# αz erkek Cσк Huzuя ..

Oysa hayalim küçük bir pastadan
    büyük bir dilim sevgi vermekti...

emo nick arayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nick arayanlara...

Nick arayanlara...

sivasla ilgili nickler bira nick bira ile ilgili nickler birayla biralı Nick arayanlara... krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar .. ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum.. вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα...
  2. Emo Nickleri

Emo Nickleri

emo nickleri küslük nickleri mutsuz emo Emolar için en farklı en güzel nickler burada hadi durmayın. ???? ?ş?ı? ??????? ????| |??lı?ı ???????????? ??ğ?l, ??l?????? ??????????| |…AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE…| |Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş| ¯`°•??????¤?????lü ???????..¤????¤??????•°´ ?? ?????; i???ı?? ???? ???g??...
  3. 0 kilometre emo nickler

0 kilometre emo nickler

çılgın emo nickler emo nickler çılgın nickleri Hep aynı nickleri görmekten sıkıldınız mı ? İşte en yeni nicklerle karşınızdayım kızlar:) Özellikle emo tarzı nicklerden hoşlananlar için sizlere özel nickler buyrun bakalım:tik: ??•Çhoq kırgınım uyusam bitermy?dizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermi? ßırakın tutmayın eğitmeyin üstüme gelmein yalnız bırakın ama;ßekleyin gitmeyin ben hiçh iyi...
  4. Şekilli nick arayanlar için

Şekilli nick arayanlar için

bilgi portalı şekilli nick şekilli kapak nickler 2010 kapak sözler 2011 Şekilli msn nicklerinden hoşlananlar için buyrun arkadaşlar karizmatik şekillerde nickler наγаτ іςіпє dϋѕтϋqϋм віг ѕанпєx( unuTuLdun Artiq sEn Diee BisEy yOq, NeFret EdiyOrm sEnDen uZaK DuR bEnDeN ''BiKtIm SeniN qIbI sErEfsizLerdenn''! Sn ipLiksn Bn Iqne, Sen iLiksin Bn Duqme Ben A$ki SnDe Buldum Deqme Keyfime x)...
  5. Değişik ve tarz emo nick arayanlar gelsiiiiin

Değişik ve tarz emo nick arayanlar gelsiiiiin

2010 emo nickler melekler mekanı emo emo resimli nickler En yeni ve farklı emo nickler arayanlar için birbirinden değişik sözlerden oluşan nickleri sizler için veriyorum »»»IhTiYaCı yOk kAlBiMiN AşKa««« Kapım Kapanmaz Barışmak İsteyen Barışsın Ama Korkumda Yok Yani Ortalık Karışsın! DoĞu$Tan ÇareSi OLmayan 1 HaSTaLIgim VaR HeR GöRDüĞüMü İNSAN zanNediiOrm DüsLerin ÖyLe Narinki , Sahip...

Sayfayı Paylaş