gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Emo Nickleri

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

emo nickleri küslük nickleri mutsuz emo Emolar için en farklı en güzel nickler burada hadi durmayın.

???? ?ş?ı? ??????? ????| |??lı?ı ???????????? ??ğ?l, ??l?????? ??????????| |…AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE…| |Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş|

¯`°•??????¤?????lü ???????..¤????¤??????•°´

?? ?????; i???ı?? ???? ???g?? ???ıl?? ¢?? ????? ?? ?ö?ü ??? ????i..!

AşkıııMMM sn HyWanMısnn??

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

Sen aNca oNa BuNa LaF yeTişTiR…İmaJ BozuK aRTıK DeqişTiR…HeR KaDini AnnneN Mi SanDin..OkuyuP KafaNi BayaBi qeLişTiR..

ßiz Ne yaLaNıZ Ne De DoLaNıZ …! Ne KraLiz Ne De SoyTaRı …! ALıN Şan ŞöhreT SiziN oLSuN …! ßiz SaDece FaLaN FiLaNıZ

CiDDiysen vaRım …! DeqiLSeN SörF YapaR…! **LaTiRiM…!

****>Kayßétmé kéNdini; kéNdi réNqiNi ßaRy séN soLma.. HéR yéR siyaH..

****> SévméK My? –> Hiç TatmadıM
    Yha qüLméK? –> ÇoktaN uNuTTuM
    Ya$amaK Mı? –> ßo$wééR!!
    a$k Né My? –> ßüYük ßiR yaLan!!
    MutsuzLuk Mu? –> i$té o ßnm DünyaM..

SeNi K A L B I M E GöMdÜm Ve SeN Ö L D Ü N ! ! !

Bana Bir Evet’de Dünyanın Bütün Jelibonları Senin Olsun

Hér ZamaN ßénim Gibi Mütéwazi oLun.. ßén MüKémméLLiğimi Buna BorçLuyum..=)

Resmini Baş Ucuma Koydum.. Bakıp Bakıp Tükürdüm

Askım Dedim Oda Ot Cıktı

?üz ??l??? ??ƒ? ?ö?l???? ???? ?????????? ????ş ????!

KeşKelerLe””’AcabaLarla””’bElK ilerLe dolu bi hayat benmkisi

KiRpİ GiBİyİz HeM SEwİLmEK İStİOrUz HeMdE SEvEnE BAtIYoRuZ…

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe…

adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm (,..

Kác öLüm wársá qözéé áLdm háyáTımıı cöPé áTtm Tüm RüyáLar Káßus Y!né Korkuy0ruMmM..!

qörméméyé caL$tkLarm tamda qördkLérm asLnda...

HéR sözümz dudakLarda qüLü$ oLdu..
    Dönmék ihtimaLi yok artık o qüLü$Lér dü$ oLdu...!!

ßu qözya$LarımLa qidécéksé Cénnété biriLéri... ßén HıckırıkLarımı HéLaL éttim BiLé!!:confused

Rüzqar aLır qötürür ßéni sonsus karanLıqa.Canım yanar chıqLıkLarLa.Ama hich acı yok! Üzméz ßéni **Lamak. ALı$mı$ ßédénim sonuchta!

Emo Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çılgın emo nickler

Çılgın emo nickler

çılgın emo nickler çılgın nickler xd emo nickleri ben öLüncee y**mur y**suun **laduu peLLi oLmasuun »»»IhTiYaCı yOk kAlBiMiN AşKa««« Kapım Kapanmaz Barışmak İsteyen Barışsın Ama Korkumda Yok Yani Ortalık Karışsın! DoĞu$Tan ÇareSi OLmayan 1 HaSTaLIgim VaR HeR GöRDüĞüMü İNSAN zanNediiOrm DüsLerin ÖyLe Narinki , Sahip Cık !. Bir Sana Bir de Bana... BuLutLarın Üstünden Bıraktım Ben...
  2. yepyeni emo nickler

yepyeni emo nickler

emo nickleri yepyeni yepyeni emo nickler nickleri nickler ayrılık Sudâ ériyén âsprin qibiyim. . . hoŞurtuLu vé pârâmpârçâ. . Kşké ç0cq oLsm yénidn..sdcé dşdüqm içhn acısa içm x’( Vazgeçemediğim herşeyimi ..Çöpe attım üstüne bastım ..Anlatmakla olmuyor yaşaman lazım ;] ßnm qöZümDé biR hiÇsin aRTıq - neFreDim aŞqımı aŞtı bu qeCé zamaN yaŞamaqLa baŞLar - yaşamaq zamanLa...
  3. süper emo nickler

süper emo nickler

emo nickler süper emo nickleri süper nickler kısa Emo Tarzı Süper Nickler Emo Tarzı Süper Nickler Hiç TitremesiN Ne eLin .. Ne Yüreğin .. SiL qitSin .. !! MutLu etmicekSen MeşguLde etmicekSin ..! Ben aşkı unuTTum ayLar önCe , SeN kaLpsiz kaLdın ßen giDinCe
  4. emo nick arayanlar

emo nick arayanlar

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!! Géri dönü$ü oLmayan bir tünéLdéyim Oyunun adı hayat Ba$r0Ldé bén Yardımcı oyuncuLar séwqi, a$k, acı, qéçmi$... Sénary0 k0nusu Hér$éyé raqmén MutLu OLma Sanatı wé 0yun bitti.. pérdéLér indi ı$ıkLar söndü y0ruLdum Artıq. sénsizLiktén Doğan, séssizLik DoLu oLan =/ ' HayaT baNa qıCıq KapıYo ..bnDe oNa !! BakışLarın, gittiğin yerden...
  5. 0 kilometre emo nickler

0 kilometre emo nickler

çılgın emo nickler emo nickler çılgın nickleri Hep aynı nickleri görmekten sıkıldınız mı ? İşte en yeni nicklerle karşınızdayım kızlar:) Özellikle emo tarzı nicklerden hoşlananlar için sizlere özel nickler buyrun bakalım:tik: ??•Çhoq kırgınım uyusam bitermy?dizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermi? ßırakın tutmayın eğitmeyin üstüme gelmein yalnız bırakın ama;ßekleyin gitmeyin ben hiçh iyi...

Sayfayı Paylaş