gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

EmoLarın Fotoqraf Cekme Özellıklerı

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

EmoLarın Fotoqraf Cekme Özellıklerı Fotoğraf çekerken beli başlı 3 pozları vardır Birincisi işaret parmaklarını ve orta parmaklarını uztıp, diğerlerini bükerek (yani ellerine ***** şekli vererek) kafalarına dayarlar İkincisi ellerine fotoğraf makinesini alarak kafalarına göre 80 derecelik bir açıyla tutarak kendilerini yukardan çekerler Böylece kafaları karikatürlerdeki gibi kocaman çıkar gövdelerine göre Üçüncüsü ise artık klasikleşen şaşırma pozudur Birşeye şaşırmış gibi yaparak tek ellerini açık olan ağızlarına kaparlar Bu 3 poz şekli de emo olmanın altın kuralları arasındadır Böyle pozları olmayan bir şahıs kendini emo olarak topluma kabul ettiremez

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ya bence forumda emolara ait bi bölüm acılmamalıydı :D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    açık açık yazmışın modum bu ne yahu saolasın

4. azca_35

azca_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ııde bı resım koysaydnz :s

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oldum olası şaşırmışımdır onlara...

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

en qaribinden....

EmoLarın Fotoqraf Cekme Özellıklerı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ATATÜRKün bilinmeyen özellıkleri..kesınlıkle bakın!!!

ATATÜRKün bilinmeyen özellıkleri..kesınlıkle bakın!!!

atatürkün bilinmeyen özellikleri atatürk bilinmeyen özellikleri atatürk ün atatürkün yönleri ün yönleri BİLİYOR MUYDUNUZ ! *Atatürk`ün dünyada `başöğretmen' sıfatlı tek lider olduğunu, *Bir geometri kitabı yazdığını, *Üçgen, açı, dikdörtgen gibi ve 48 tane geometri teriminin (Türkçe) isim babasının bizzat Mustafa Kemal olduğunu, *Norveççe`de `Atatürk gibi olmak` diye bir deyim...
  3. Zeytınyağının özellıklerı

Zeytınyağının özellıklerı

zeytinyağının özellikleri damar açıcılar "HERKES MUTFAGINDA VE BANYOSUNDA ZEYTINYAGI KULLANSIN" AKDENİZ DİYETİ Kalp-damar hastalıklarının Akdeniz bölgesi insanlarında az görülmesi, Akdeniz insanının beslenme şeklinin önemini ortaya koymuş ve buna "Akdeniz Diyeti" ismi verilmiştir. Piramit şeklinde açıklanabilen geleneksel optimum Akdeniz Diyeti' nde zeytin ve...
  4. resim cekmeye bakk

resim cekmeye bakk

Yahu ben resmi çekcem ama sanki ayaklarımda bişi var neyse çekim şu resmide :D Birrrrrsaniye bayan bir saniye çekiyommm. La popom dışarıdamı ne ? :D:D: Şu hemen solumdaki ortadaki genç beni görürmü ellam :D:D Çok yakışığlı yaa du birazdaha ayıram bacaaa :D:D fısssssssss ohhh abi resim çekiyorum ayağına varya oy oy oy güzel kurufasülyeydi akşama çok kaçırdım. :D:D Napim apış...
  5. Para cekme makinasi

Para cekme makinasi

para çekme makinesi anahtar çekme makinaları anahtar makinası fiyatları Bunu kesin erkekler yapmistir ya ama dogru degil biz Kadinlar onalrdan daha akilliyiz :seker: -ERKEK- 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Kartı sok ...3- Şifreyi gir ...5- İşlemi yap 4- Parayı, kartı ve makbuzu al -KADIN- 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Dikiz aynasında makyajına bak 3- Kontağı kapat 4- Kontak...

Sayfayı Paylaş