gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Employee of the Month (Ayın Çalışanı) Filimi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Süpermarkette çalışan koli sorumlusu Zack Bradley (Dane Cook), göz önünde bulunmayı pek sevmeyen ama çalışanlar tarafından tutulan biridir. Vince (Dax Shepard) ise bunun tam tersi, müşteriler tarafından popüler bir kasiyer ama çalışma arkadaşları için sinir bozucu bir tiptir. Vince, firma tarafından ayın elamanı sıralamasında hep bir numara olmuş, rekor peşinde koşmaktadır. Aynı ay içinde, güzel bir sarışın kasiyer olarak işe başlayacaktır. Kızı elde etmek için Zack ve Vince, birbirleriyle iddialıdır. Zack, yeni başlayan Amy’nin(Jessica Simpson) gizlice dosyasını inceler ve ayın elemanı konusunda duyarlı olduğunu okur. Kızı elde etmek için Zack, ayın elemanı olma konusunda yarışacak, işe zamanında gidecek ve popülerliğini müşterilere yansıtmaya çalışacaktır. Fakat iyi eleman olmak isterken, arkadaşlarıyla arası açılmaya başlayacaktır.

2006 yapımı filmin romantik komedi tarzı, daha çok gençleri eğlendirecek tarzda. Orta yaşa ve üstüne pek hitap etmiyor. Filmde çok fazla boş muhabbet dönüyor.

İzlenimlerden, ayın elamanı konusunda firmaların tutumunu gözlemleyebiliriz. Ülkemizde McDonald’s sonrasında yaygınlaşmaya başlamış, çalışanların performanslarını arttırmak için kullanılan bir stratejidir. At yarışı misali, çalışanların birbirini geçmek için tüm enerjisini harcatma gibi bir dayatmaya her zaman karşı çıkmışımdır. Bu yöntem ile çalışanlar, belli kalıplar içinde papağanlaştırılmış ve ne olursa olsun, bir alt seviyeye düşüş piyonlara yüklenmiştir.

Employee of the Month (Ayın Çalışanı) Filimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. The  Sea  of  Glomp  oyunu

The Sea of Glomp oyunu

http://www.oyunkabini.com/veri/theseaofglomp.swf
  2. The Valley of Light

The Valley of Light

Yönetmen:Brent Shields Yapım : 2007 Ülke : Amerika Tür : Drama IMDB Puan : 7.3/10 File size: 700 mb Language: English (Turkce altyazılı) Oyuncular Chris Klein, Noah Gretchen Mol, Eleanor Jay O. Sanders, Howard Robert Prosky, Hoke Angela Paton, Granny Betty Moyer, Ada Reynolds Zach Mills, Matthew Alexander Baird, Sunday School Kid Jim Beaver, Radio preacher (voice)...
  3. Radiohead - The Best Of

Radiohead - The Best Of

RADIOHEAD'in en iyileri bu albümde! Müziğe yön veren öncü gruplardan Radiohead en iyi parçalarının bir arada toplandığı bir albümle karşınızda. Thom Yorke (vokal/gitar), Ed O’Brien (gitar, vokal), Johnt Greenwood (gitar), Colin Greenwood (bas) ve Phil Selway (davul) tarafından 1986 yılında Oxford’da ‘On A Friday’ ismiyle kurulan grup, EMI ile anlaştıktan sonra isimlerini Radiohead olarak...
  4. The Invisible Filimi

The Invisible Filimi

Filmin konusu ilk basta biraz klasik gelebilir, okulda populer ogrencilerden olan Nick Powell bir gece bir kiz tarafindan oldurulur ve cesedi saklanir ancak Nick'in hayaleti ortaya cikmistir ve bu olayi yapanlari kanuna ihbar etmek konusunda kararlidir, yanliz oldugunu sanan hayaletimiz Nick aslinda hala yasadigini olum ile yasam arasinda kaldigini anliyacak ve kendisinin bedenini...
  5. Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

Transformers 3 ayın karanlık yüzü türkçe fragman ( dark of the moon )

transformers 3 ayın karanlık yüzü Transformers filmini sizlerde benim gibi mi bekliyorsunuz bilmiyorum arkadaşlarım. Halay gücü çok geniş yapımcıların inanılmaz paralar harcayarak yaptıkları bu filmi 29 haziran 2011 te izleyebileceksiniz. 3 D olarak sinemalarda. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum. Kudreti bu kadar büyük bir Yaradan'ın küçücük Dünyamızla yetineceğini sanmıyorum. Geçtiğimiz...

Sayfayı Paylaş