gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Emra Altug - Kapis Kapis

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Emra Altug - Kapis Kapis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emra Aydin - Belki birgün özlersin

Emra Aydin - Belki birgün özlersin

Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin Belki bir gün özlersin Başka adamlarla Başka şehirlerde Yürürken Okuduğun ilk roman Sevdiğin ilk adam Yasal acılarından Hatta yalnızlıktan Belki dolar gözlerin Başka adamlara Başka şehirlerde Belli etmezsin Belki bir gün özlersin Sil gözünün yalnızlıklarını O an fısılda duvarlara...
  2. Emra Aydin - Git

Emra Aydin - Git

sıkı giyin kandırma kendini ben üşümem sen geç beni sıkı giyin kandırma kendini emre aydın ben üşümem sen geç beni emre aydın Emre Aydın - Git Git gideceksen bekleme, farklı değilsin sende Gideceksen bekleme.. Adam olmaz , dedin senden Adam nedir , dedim içimden Farketmezdi , değişseydim Güvenseydim yada salıverseydim.. Git gideceksen bekleme, Farklı değilsin sende gideceksen bekleme.....
  3. Çağla Şikel ve Emra Altuğ ayrılıyor mu?

Çağla Şikel ve Emra Altuğ ayrılıyor mu?

çağla şikel emre altuğ ayrıldı emre altuğ çağla şikel ayrılıyor mu ayrılıyor mu çağla şikel emra altuğ, boşanıyor, boşanıyormu, boşandı, boşandılar, boşanacaklarmı, ünlü çiftin ayrılık haberi bu yazımızda arkadaşlar. Çağla Şikel ve Emra Altuğ, çifti hakkında ayrılacakalrına dair bir söylenti geziniyor magazin dünyasında. Biz de bu haberin aslını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Çağla...
  4. Pınar Altuğ Ev Tekstili Koleksiyonu "by Pinar Altug"

Pınar Altuğ Ev Tekstili Koleksiyonu "by Pinar Altug"

by pınar altuğ, pınar altuğ ev tekstili, pınar altuğ haberleri Sevgili melekler, oyuncu Pınar Altuğ kendine has tasarımlarından oluşturduğu ev terkstili koleksiyonunu stylup.com'da satışa sundu. Altuğ'un sevgililer gününe özel olarak hazırladığı bu koleksiyonda yastıktan polar şala, havludan yer paspasına kadar seçenekler mevcut. "by Pinar Altug" markasıyla satışa sunulan bu...

Sayfayı Paylaş