gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Emra Aydin - Belki birgün özlersin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin Belki bir gün özlersin Başka adamlarla
    Başka şehirlerde
    Yürürken
    Okuduğun ilk roman
    Sevdiğin ilk adam
    Yasal acılarından
    Hatta yalnızlıktan
    Belki dolar gözlerin
    Başka adamlara
    Başka şehirlerde
    Belli etmezsin
    Belki bir gün özlersin

Sil gözünün yalnızlıklarını
    O an fısılda duvarlara adımı
    Bin bıçak var sırtımda
    Biniyle de adaşsın
    Her biri hayran sana

Belki bir gün özlersin
    Başka adamlarla
    Başka şehirlerde
    Yürürken
    Seçtiğin bu hayat
    Geçtiğin son adam
    Yasal acılarından
    Hatta yalnızlıktan
    Sessiz harfler seçersin
    Başka adamlara
    Başka şehirlerde
    Belli etmezsin
    Belki bir gün özlersin

Sil gözünün yalnızlıklarını
    O an fısılda duvarlara adımı
    Bin bıçak var sırtımda
    Biniyle de adaşsın
    Her biri hayran sana

Emra Aydin - Belki birgün özlersin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydin

Emre Aydin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emra Altug - Kapis Kapis

Emra Altug - Kapis Kapis

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Emra Aydin - Git

Emra Aydin - Git

sıkı giyin kandırma kendini ben üşümem sen geç beni sıkı giyin kandırma kendini emre aydın ben üşümem sen geç beni emre aydın Emre Aydın - Git Git gideceksen bekleme, farklı değilsin sende Gideceksen bekleme.. Adam olmaz , dedin senden Adam nedir , dedim içimden Farketmezdi , değişseydim Güvenseydim yada salıverseydim.. Git gideceksen bekleme, Farklı değilsin sende gideceksen bekleme.....
  4. Birgün...

Birgün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni...Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  5. Özlersin?

Özlersin?

Duygularla yaşanan hayatta güzel bir yazı sizlere... Bir akşamüstü cafesinde çaylar yudumlanırken rüzgarin yüzüne doladığı saçlarını mı özlersin sevgilinin ? haksızlığa uğradığnı düşündüğü bir yerde kararlı bir şekilde seni savunurken, yüz hatlarının aldığı şekli mi ? Yürekten sarılmalarını mı özlersin ? Sahilde kucağına uzanmışken gözlerini açıp uzun uzun gözlerine bakmasını mı özlersin ?...

Sayfayı Paylaş