gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Emra Aydin - Git

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

sıkı giyin kandırma kendini ben üşümem sen geç beni sıkı giyin kandırma kendini emre aydın ben üşümem sen geç beni emre aydın Emre Aydın - Git
    Git gideceksen bekleme,
    farklı değilsin sende
    Gideceksen bekleme..

Adam olmaz , dedin senden
    Adam nedir , dedim içimden
    Farketmezdi , değişseydim
    Güvenseydim yada salıverseydim..

Git gideceksen bekleme,
    Farklı değilsin sende
    gideceksen bekleme..

Git gideceksen bekleme
    Başka birşey söleme
    Gideceksen bekleme..

Artık olmaz dedin senle
    Çok eskitti beni bu hikaye

Tamam dedim,
    Tamam kabul
    Laf anlatılmaz ki , gerçeğee

Git gideceksen bekleme
    Farklı değilsin sende,
    Gideceksen bekleme..

Git gideceksen bekleme,
    Başka birşey söleme
    Gideceksen bekleme..

Ben üşümem sen geç beni,
    Sıkı giyin kandırma kendini.
    Bir şairin,
    Şiirinden ibaret tüm bildiğin büyük itimalle..

Git gideceksen bekleme,
    Farklı değilsin sende
    Gideceksen bekleme..

Git gideceksen bekleme
    Başka birşey söleme
    Gideceksen bekleme...

Emra Aydin - Git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydin

Emre Aydin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emra Aydin - Belki birgün özlersin

Emra Aydin - Belki birgün özlersin

Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin Belki bir gün özlersin Başka adamlarla Başka şehirlerde Yürürken Okuduğun ilk roman Sevdiğin ilk adam Yasal acılarından Hatta yalnızlıktan Belki dolar gözlerin Başka adamlara Başka şehirlerde Belli etmezsin Belki bir gün özlersin Sil gözünün yalnızlıklarını O an fısılda duvarlara...
  3. Emra Altug - Kapis Kapis

Emra Altug - Kapis Kapis

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Emre Aydin Röpörtajı

Emre Aydin Röpörtajı

Emre Aydin EMRE AYDIN SÜREKLI YOLLARDA. ALBÜM ÇIKTIĞINDAN BERI TÜRKIYE’YI DOLAŞIP BIR ÇOK ILDE KONSER VERDINIZ. ŞU SIRALAR NELER YAPIYORSUNUZ ? Albüm çıkalı bir buçuk iki yıl oldu. Dolayısı ile de yeni albüm hazırlıklarına başlamıştık. Çok heyecanlıyız. Çok fazla konser verdiğimiz için dolayısı ile yeni şarkılarda çalmak istiyoruz. Bizi bu açıdan memnun eden bir gelişme bu....
  5. Emre Aydin - Dayan yalnizligim

Emre Aydin - Dayan yalnizligim

Karla karýþýk yaðar hüzün Üstüm baþým hep uzun kollu Benden iyi bilirsin Anlatmama lüzum var mý ? Gözlerim senden sonra Hep parçalý bulutlu Sen de baksan görürsün Bakmaya yüzün var mý ? Mutlu muyduk ki ? Sade nefes aldýk Býktým artýk uzatma, yaslan bana aðla Kal yanýmda böyle sonbahar gelince Soysuzlar içinde kalma yalnýzlýðým Bak yenildik iþte Zamaný gelince kalkarýz belki de...

Sayfayı Paylaş