gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Adın Ne Senin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözlerine teslim oldum Söze ne hacet Aklımı seninle bozdum
    Yenildim farzet

Sen ruhumun ikizi
    Sen gönlümün tek eşi
    Sensiz karanlıklardayım
    Ikiye böl güneşi

Kim sana bu kadar güzel ol dedi
    Bu aşkın günahı vebali senin
    Gözlerim olayın farkına vardı
    Sen ne tatlı şeysin adin ne senin

Emrah - Adın Ne Senin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Seni Seviyorum

Emrah - Seni Seviyorum

seni seviyorum dedim ama beni anlamadin, duygularimla oynadin beni biraktin, sensiz yasamak inan cok zor geliyor bana.. kalbimin yolunu tuttum sana güvenerek, hata yapmisim artik hepsi bitecek, sokaklarda seninle el ele geziyordum simdi köpegimle yanliz dolasiyorum.. rüyalarim geceleri beni birakmiyor, istesende hayalim seni avutmuyor.. ama sana okadar kapilmistim ben sana ama hepsi...
  2. Emrah - Neden Benim

Emrah - Neden Benim

Sonu degil bu dunyanin Ne ofkenin ne kederin Neye fayda, neye zarar Sucu yok mu hic kimsenin Kaygi duydum yarinlardan Gulemedim, ana, yardan Cogu zaman insanlardan Nefret ettim suclu benim Neden benim neden benim Bu acilar neden benim Ben dogarken soruldu mu? Bu cileler neden benim Duzeni mi bu dunyanin Gunahiyim bir yalanin Kime gitsem kimi bulsam Ofkesinde bu ruyanin
  3. Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Bir an seni düşünmeden İnan yapamıyorum Öyle derin derin yaram Kurtulamam bu sevdadan Yakar yıkar hatıran Bak şu yağan yağmura gör beni Feryadım sarıyor bak şimdi gökleri Gel baştan yazalım Bu aşkın kaderini Gel baştan baştan yazalım Nasıl unuturum seni Nasıl unuturum seni Gönül ferman dinlemez ki yar
  4. Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Çok zor Senden ayrı yaşamak Hayattaki en zor acı Bu olsa gerek Sensizlik üstüme Bir çığ gibi çöktü Yardım et ne olur Çaresizim ben Sen beni anlayamazsın Ben seni yüreğime yazdım Çok uzaklarda olsan da Yaşatırım bende ki seni Sen olmazsan olmaz Sen olmadan yaşanmaz
  5. Emrah - Ayrılmam Senden

Emrah - Ayrılmam Senden

Neyin var senin? Söylemesi o kadar zor ki,dilim varmıyor söylemeye! Neyi? Her şeyin bittiğini! ne,yani bana askımız her şeyin bittiğini mi söylüyorsun? EVET!" Çok zor gelir bundan sonra,inan ayrılmak senden Dayanılmaz çile verir,artık kopamam senden Karanlıklar yolum olur,düşerim çıkmazlara Alışamam hasretine ne olur beni anla Beni sensiz yalnız bırakma Yok yok yok isteme benden Yok yok...

Sayfayı Paylaş