gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Adına Türküler Yakacağım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Geldiğin yollar benim yolum Gittiğin o gün geldi bak sonum
    Çaresiz derdime
    Derman bulunmaz
    Kimseler yarama
    İlaç olamaz

Adına türküler
    Yakacağım senin
    Ya benim olacaksın
    Ya da hiç kimsenin

Emrah - Adına Türküler Yakacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küresel ısınma Akdeniz havzasını yakacak

Küresel ısınma Akdeniz havzasını yakacak

Küresel ısınma, Türkiye’nin de içinde bulunduğu Akdeniz havzasında 2025 yılında 0.7-1.6 derecelik sıcaklık artışına neden olacak. Yaz aylarında yaşanan aşırı sıcaklar ve kuraklıkla etkisini giderek daha fazla hissettiren küresel ısınmanın, Türkiye’nin de içinde bulunduğu Akdeniz havzasında 2025 yılında 0.7-1.6 derecelik sıcaklık artışına neden olacağı, 2045-2075 yılları arasında ise...
  2. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. MEsut Yılmaz'ı yakacak şok belge

MEsut Yılmaz'ı yakacak şok belge

Ergenekon'da Yılmaz'a şok usulsüzlük belgeleri ortaya çıktı. Belgeler Özel Kuvvetler Komutanlığı'nca hazırlarmış! Ergenekon operasyonunda İP Genel Merkezi’ne yapılan baskında Mesut Yılmaz’la ilgili şok iddiaların yer aldığı belgeler ele geçirildi. Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı’nca hazırlandığı ileri sürülen rapora göre Yılmaz, Güneş Taner ve kardeşi Turgut Yılmaz ile birlikte birçok...
  4. 2009 yazı yakacak bizi

2009 yazı yakacak bizi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. yakacaklarmış....

yakacaklarmış....

öyle haberlerde geziniyordum birden tüm sinirlerim takla attı bu haberi görünce NE APTAL İNSANLAR YA neymiş efendim yakacaklarmış.. "Kur'an-ı Kerim yakma günü" girişimi!.. ABD'deki Florida eyaletindeki Gainesville kenti yönetimi, 11 Eylül saldırısını protesto etmek amacıyla "Kur'an-ı Kerim yakma günü" etkinliği düzenlemek isteyen kilisenin "açık alanda...

Sayfayı Paylaş