gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Ağla Gözbebeğim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Güneşe de heves dolu banane bundan Bak ben yine yitik ziyan kederlerdeyim Sevdim sevdim sevilmedim gülemedim ben
    Şimdi aklım nerelerde ben neredeyim

Ağla ağla gözbebeğim
    Ağlamaya doymadın sen
    Oda gitsin sen tükenme
    Zaten mutlu olmadın sen

Gün derdine ağıt oldum sanane bundan
    Sen şüphesiz sorumlusun yine yarından
    Ne anadan güldüm nede ozalim yardan
    Sen küçüksün derdin büyük koca dünyadan

Ağla ağla gözbebeğim
    Ağlamaya doymadın sen
    Oda gitsin sen tükenme
    Zaten mutlu olmadın sen

Emrah - Ağla Gözbebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. karadenizin gözbebeği trabzon

karadenizin gözbebeği trabzon

rüyam gelinlik trabzon sultan gelinlik trabzon rüyam karadenizin tatlıları karadenizin düğünleri Çok eski geçmişe sahip olan Trabzon, 1461 yılında Fatih Sutan Mehmet tarafından fethedilerek Osmanlı İmparatorluğuna katılmıştır. Yavuz Sultan Selim'in Valilik yaptığı, Kanuni Sultan Süleyman'ın doğduğu Trabzon, 1868 yılında Vilayet olmuştur. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'ün...
  3. Göktan - Gözbebeğim

Göktan - Gözbebeğim

Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce Her saat sana çalar Kalbimin en güzel yerindesin Sen benim herşeyimsin Ayırmasın bizi hiçbir şey Sevgilim birtanemsim Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim Dualarım sana gözbebeğim benim Ölsemde vazgeçmem tek dileğim benim Sen benimsin ben de senin Sonsuza kadar yemin ederim
  4. Yaşar - Hoşçakal Gözbebeğim

Yaşar - Hoşçakal Gözbebeğim

Bülbülde gam ben de hazan Selvi endam sendeydi güzel Ah bu ne gam bu ne siyah Seyr-ü sefalar sendeydi güzel Ellerimdin benim Kollarımdın sen ah Simdi ben neye neyle sarılacağım Hoşçakal gözbebeğim Hoşçakal gözbebeğim Hoşçakal yaz güneşim Hoşçakal Öbür yaza kadar Lay la la lala la li li la Çıktı ay
  5. Gözbebeği iltihabı ve tedavisi

Gözbebeği iltihabı ve tedavisi

göz bebeği iltihabı göz bebeği hastalıkları gözbebeği iltihabı Meleklerim gözbebeği iltihaplanmasının nedenlerine bakalım:) İtiris:Gözbebeği iltihabı diğer adıyla itiris gözün renkli kısmı olan gözbebeğinin iltihaplanması sonucu ortaya çıkan hastalığa verilen addır. İtiris belirtileri:Hasta ışığa fazla bakamaz .Gözlerinde veya gözlerinin üst kısmına gelen bölgede şiddetli ağrılar...

Sayfayı Paylaş