gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Aklımda Bir Tek Sen Varsın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Uzun zaman gecti kollarim bombos Yanimda degilsin yüregim sarhos Aklimda birtek sen bir tek sen varsin
    Gel artik tek carem feryadima kos

[Nakarat]
    Dayanmak cok zormus bu ayriliga
    Isyan ediyorum yanlizligima
    Aklimda birtek sen bir tek sen varsin
    Katlanamiyorum ne olur anla

Cözüm degil inan sensiz hicbir sey
    Anlamsiz günlerim anlamsiz hersey
    Aklimda birtek sen birtek sen varsin
    Sensiz care degil caresiz her sey

Emrah - Aklımda Bir Tek Sen Varsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle sıradan bir pazar günü hava açık, biraz güneşli hep aynı yerdeyim, kim derki seninle ne senden ne kendimden vazgeçirtmem zor gibi görünsem de aslında sevebilirim, üzülebilirim bir tek şenle gülebilirim, gel! sevgimi çok gösteremem geçmişte kalbim kırıldı gözlerim ele verir belki bir tebessüm pek kıskanç sayılmam sanma ki sensiz olmam beni terk edersen
  2. Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Yarın hiç birşey bugünkü gibi olmayacak bunu biliyorum içimden sen geciceksin Sen gidiceksin bi yerlere ama biliyorum sevda biticek birgün bi yerlerde insanlar hep acı cekicek Ama yinede biliyorum sen uzaklarda da olsan benim yanımda hep yanıbaşımda taa suramda yüreciğimde olacaksın Sen içimde bitmeyen bir alev bir hal aklımda kalacaksın Sen olmasan bitmez Bu sevda.. -akman; aşkı seninle...
  3. Sen Tek Bir Sin İlahisi

Sen Tek Bir Sin İlahisi

tekbir ilahisi seni seviyorum yüce yaradan seni seviyorum yüce yaradan ilahisi seni çok seviyorum allahım teşekkür ederim allahım seni çok seviyorum allahıom sen rahimsin sen nebisin allahım sen seversin sevilirsin sen tekbirsin ALLAHIM...
  4. Bir tek sen yakışırsın yüreğime‏ !

Bir tek sen yakışırsın yüreğime‏ !

Bir tek sen yakışırsın yüreğime‏ ! Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte... Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu... Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada iyiye ve güzele dair...
  5. Tek bir hayatınız var

Tek bir hayatınız var

SİMURG (ZÜMRÜDÜ ANKA) EFSANESİ Rivayet olunur ki; Kuşların hükümdarı olan Simurg ( Zümrüd-ü Anka, Kaknus, ya da batıda bilinen adıyla Phoenix ), Bilgi Ağacı’nın dallarında yaşar ve her şeyi bilirmiş. Bu kuşun özelliği gözyaşlarının şifalı olması ve yanarak kül olmak suretiyle ölmesi, sonra kendi küllerinden yeniden dirilmesidir. Kuşlar Simurg'a inanır ve onun kendilerini kurtaracağını...

Sayfayı Paylaş