gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Asigim Ben Sana

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşığın ben sana anlasana Tutkunum ben sana duysana
    Sana aşık bu gönlüme birazcık insaf eyle
    Hayatımın kendisisin sen aşkımın eserisin
    Yureğim hep yanar durur ateşinle

Geceler sabah olur hiçbir şey avutmaz beni
    Gözlerim hep yaşla dolu hasretin uyutmaz beni
    Sanki dünyam kapkaranlık zavallı kalmış günlerim
    El açıp yalvarırım allahtan seni dilerim

Emrah - Asigim Ben Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Sen Affetsen Ben Affetmem

Emrah - Sen Affetsen Ben Affetmem

Tanrim KÖtÜ Kullarini Sen Affetsen Ben Affetmem BÜtÜn Zalim Olanlari Sen Affetsen Ben Affetmem Sen Tanrisin Affedersin Bagislarsin Kulum Dersin Neler Cektim Sen Bilirsin Sen Affetsen Ben Affetmem Aglatipta GÜlenleri Terkedipte Gidenleri Sevilp Sevmeyenleri Sen Affetsen Ben Affetmem Ümidimi Yikanlari Bu DÜnyayi Yakanlari DargÜnde Birakanlari Sen Affetsen Ben Affetmem
  2. Emrah - Mutluluklar Sana

Emrah - Mutluluklar Sana

Mutluluklar Sana Hayat Boyunca Ben Yokum Artik Sen Kendin Yasa Senle Olan GÜnlerim Silinsin Artik Bambaska Bir Hayat Yasansin Artik Sevgiler Bitti Hayaller Bosa Gitti SÖndÜ Isiklar SÖndÜ GÖnlÜmde Bak Simdi Uzakta Sensiz Yasarim Istedigin Oldu Ayrildik Iste Ne Olursun Bir Daha Ismimi Anma Hayat Senin Olsun Yasam Senin Olsun Mutluluklar GÜzellikler Hep Seni Bulsun
  3. Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Çok zor Senden ayrı yaşamak Hayattaki en zor acı Bu olsa gerek Sensizlik üstüme Bir çığ gibi çöktü Yardım et ne olur Çaresizim ben Sen beni anlayamazsın Ben seni yüreğime yazdım Çok uzaklarda olsan da Yaşatırım bende ki seni Sen olmazsan olmaz Sen olmadan yaşanmaz
  4. Emrah - Ben Nasıl

Emrah - Ben Nasıl

Bugün bir başka Hüzünlerde yüreğim Bir başka arıyor Ellerini ellerim Nerdeyim neredeyim Yıkılmış bir haldeyim Baglanmış ayaklarım Çözülmez ki geleyim Yollarıma dizilmişler Beni bende bitirmişler Ben nasıl, ben nasıl, ben nasıl güleyim Vur hançeri, vur sineme, vur beni de öleyim
  5. guiza emrah yazık sana yha:):)

guiza emrah yazık sana yha:):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş