gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Ayırdılar İkimizi

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

emrah ayırdılar ikimizi emrah dinleyin dostlarım ayırdılar sevenleri küçük ikimizi dinle AYIRDILAR İKİMİZİ Dinleyin dostlarım beni
    Başımdan bir sevda geçti
    Ben Ferhattım o Şirindi
    Ayırdılar ikimizi

Babası yoksulsun dedi
    Anası berduşsun dedi
    Boyun büktüm öksüz gibi
    Ayırdılar ikimizi

O benim tek sevdiğimdi
    Işığım gözbebğimdi
    Yedi köyün güzeliydi
    Ayırdılar ikimizi

Sonunda çıktım gurbete
    Rastlamadım hiç izine
    Yaşıyorum hayaliyle
    Ayırdılar ikimizi

İşte dostlar halim böyle
    Ayırdılar ikimizi....

Emrah - Ayırdılar İkimizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ikiz

ikiz

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek...
  3. iki

iki

Rüyada iki sayısı hayra yorulur. İki dengeyi, huzuru, anlaşmayı simgeler. Rüyada görülen çift şeylere çok dikkat etmek, iyi yorumlamak gerekir. Ayrıca görülen şeyin iki vakitte olacağına da işaret eder.
  4. Erzurumlu Emrah - İki Kaşları Karanın

Erzurumlu Emrah - İki Kaşları Karanın

İki kaşları karanın Ah elinden vah elinden Siyah perçem mahparenin Dad elinden vah elinden Ağ elleri nakışlının Ağca ceylân bakışlının Vurup bağrım yıkışlının Ah elinden vah elinden Ağ elleri kınalının O gözleri sürmelinin Emrah eydür şu sunanın Dad elinden ah elinden
  5. Emrah - İki Gözüm İki Çeşme

Emrah - İki Gözüm İki Çeşme

emrah iki gözüm iki çeşme Ben Gurbetin Kucaginda DÜsÉ Kalka Yoruldum Bir Zalimin Ocaginda Can Evimden Vuruldum Iki GÖzÜm Iki Cesme Yanaklarim Islanir Bu Gidisle Deli GÖmlÜm Dert Cektikce Uslanir Esme RÜzgar Deli Deli Aklim Basimda Degil Bu Gidisle Benim Sonum Galiba Belli Degil

Sayfayı Paylaş