gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Ben Nasıl

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bugün bir başka Hüzünlerde yüreğim Bir başka arıyor
    Ellerini ellerim
    Nerdeyim neredeyim
    Yıkılmış bir haldeyim
    Baglanmış ayaklarım
    Çözülmez ki geleyim
    Yollarıma dizilmişler
    Beni bende bitirmişler
    Ben nasıl, ben nasıl, ben nasıl güleyim
    Vur hançeri, vur sineme, vur beni de öleyim

Emrah - Ben Nasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Bir an seni düşünmeden İnan yapamıyorum Öyle derin derin yaram Kurtulamam bu sevdadan Yakar yıkar hatıran Bak şu yağan yağmura gör beni Feryadım sarıyor bak şimdi gökleri Gel baştan yazalım Bu aşkın kaderini Gel baştan baştan yazalım Nasıl unuturum seni Nasıl unuturum seni Gönül ferman dinlemez ki yar
  3. Emrah - İstanbul

Emrah - İstanbul

oturuşu kalkısı başka yaklaşmalıyım usulca yana yana gelsem sana en sonunda hadi bakalım zorla yanagı ateşten parça bal tadı var dudagında yaradana sıgınıpta en sonunda geldim yanına deli ettin beni zalim ASLICA yüregime giriverdin bu yapılırmı hain YALVARTMA sende benim gibi fanisin gel bu aksam istanbulu gezelim biraz oturup bizden bahsedelim alın yazımsın bunu hissediyorum ben aşık...
  4. Emrah - Ayrılamam

Emrah - Ayrılamam

ayrılamam akor yokluğun içimde bir ateş gibi tutuşmuş bedenim yanıyor sanki ne olur terketme seven kalbimi gidersen sevgilim yaşayamam ayrılamam, sensizliğe katlanamam yaşayamam sen olmazsan yaşayamam ne kadar bağlandım sen biliyorsun neden bu sevdayı bitiriyorsun kalbinden beni sök at diyorsun canımın canısın ayrılamam...
  5. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne

Sayfayı Paylaş