gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Bu Aşk Böyle Bitemez

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu ask böyle bitemez.. Birakma terk etme beni, aah! Bu ask böyle bitemez, birakma terk etme beni! Atma beni ölümlere atma beni zulümlere götür beni gittigin yereee,, 2x

Sensiz ben nefes alamam buralarda hic duramam, tek basina yanliz kalamam.. Senin kokunu özledim hep yollarini gözledim, götür beni gittigin yere.. 2x

Askindir beni yasatan, beni hayata baglayan,.! Atma beni ölümlere atma beni zulümlere götür beni gittigin yere.. Atma beni ölümlere atma beni zulümlere götür beni gittigin yere!

Sensiz ben nefes alamam buralarda hic duramam, tek basina yanliz kalamam, senin kokunu özledim, hep yollarini gözledim götür beni gittigin yere.!

"Sensiz ben nefes alamam, buralarda inan ama inan hic ama hic duramam! , Senin kokunu özlerim, hep ama hep heeeep yollarini gözlerim, götür beni, götür beni, götür beni gittigin yere"!

Emrah - Bu Aşk Böyle Bitemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÖyle AŞk

BÖyle AŞk

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum Delikanlı : Hayır, bak ne kadar eğlenceli Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanlı : Peki, beni sevdiğini söyle Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır...
  2. Doğuş - Şekil Böyle Aşk Böyle

Doğuş - Şekil Böyle Aşk Böyle

şekil böyle aşk böyle Ellere vermem seni Sen benimsin bende senin Gün gibi doğuyor gözlerin Cesaret veriyor nefesin Seni arar gözlerim Seni ister şu gönlüm Kurulu düzen bu böyle Şekil böyle aşk böyle Ah duysun be alem Duysun be elalem Kimin umrunda Şekil böyle aşk böyle Aşk böyle aşk böyle aşk böyle
  3. Emrah - Aşklar Yalan

Emrah - Aşklar Yalan

Aşıktım sana Ölürcesine Uğrunda canımı Verircesine Aşlar yalan derlerdi İnanmazdım Avunmuşum meğer Kendi kendime Karşılıksız sevmiştim seni Seni hiç haketmedin beni Ne sandın ki sen kendini Ettiğin yanına kalmaz Şimdi kal tek başına Umrumda değilsin artık Acıyamam gözyaşına Bir daha çıkma karşıma
  4. Emrah - Aşkım Yok Ya

Emrah - Aşkım Yok Ya

Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda Ne ararsan herşey onda Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda İşin sırrı bence bunda Fazla naz aşık Usandırır derler Gönlün varsa bende Evet de yeter Ömrümden ömür gitse Beklerim ben o...
  5. İşte Aşk  böyle bişey***

İşte Aşk böyle bişey***

Sevdiğiniz erkek yada kocanız bi kaza geçirdi. bakıma muhtaç bi durumda? Siz olsanız ne yapardınız?, Sizce o ne yapardı? Aşkınızın büyüklüğünü görelim dürüstçe:)

Sayfayı Paylaş