gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Bunun Adı Hayat

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hüzün olur sevinç olur ömür gecer zaman gecer neler olur ah neler neler
    olsun varsın hayst yasamaya deger

güneş dogar aydınlatır
    umutları birer birer
    mutlu yarınlar bekler bizi
    unutma bunun adı hayat

Emrah - Bunun Adı Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - Adına Türküler Yakacağım

Emrah - Adına Türküler Yakacağım

Geldiğin yollar benim yolum Gittiğin o gün geldi bak sonum Çaresiz derdime Derman bulunmaz Kimseler yarama İlaç olamaz Adına türküler Yakacağım senin Ya benim olacaksın Ya da hiç kimsenin
  3. Emrah - Adın Ne Senin

Emrah - Adın Ne Senin

Gözlerine teslim oldum Söze ne hacet Aklımı seninle bozdum Yenildim farzet Sen ruhumun ikizi Sen gönlümün tek eşi Sensiz karanlıklardayım Ikiye böl güneşi Kim sana bu kadar güzel ol dedi Bu aşkın günahı vebali senin Gözlerim olayın farkına vardı Sen ne tatlı şeysin adin ne senin
  4. bebegimizin adı ne olsun hayatım?

bebegimizin adı ne olsun hayatım?

+ çocuğun adını anıl koyalım necati? - ne o öyle anırrr der gibi +buldumo zaman yamaç koyalım? - ben de bişi buldun sandım ne o öyle topaç gibi! + + o zaman saraç koyalım? - tabi millet de dalga geçsin "saraaççç, gel de kolamı bi aççç" diye + ya o zaman mert koyalımhem daha bilindik isim - tabi "mertttt, gel de bizi kerttt" desinler çocuğumun geleceğiyle oynayamam...
  5. Olumlu bir hayat için 9 adım

Olumlu bir hayat için 9 adım

hayata olumlu bakmanın yolları hayata olumlu bakmak neden önemlidir pozitif bakmanın yolları Hayat, hep istediğimiz gibi gelmiyor malesef... Kimi zaman çabasız kazanıyorken, kimi zaman haksız yere kaybedebiliriz... Kimi zaman kendimizi şanslı hissederiz, kimi zaman ise şanssız... Ne yazık ki, şanssız hissettiğimiz, olumsuz düşüncelerimiz, genel anlamda daha çoktur Melek'lerim. Eğer ki...

Sayfayı Paylaş