gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Büyük Yalan

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İnsan Umutlariyla YaŞar Bazen Siradan Olur HerŞey Yas Tutar Kalbİmİz Zaman Zaman
    Sebebİ Belİrsİz

BİlmemİŞİz BİrÇokŞeyİ Esas Olan GerÇeklerİ
    BÜyÜk Yalan SÖylemİŞler Yazik EtmİŞler

Çaresİz Kaldiginda Ummadigin Bİr Zamanda
    AŞk YetİŞİr İmdadina Sevda YetİŞİr
    Sen Ona KoŞarsin O Sana

Emrah - Büyük Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - Farzet ki Ben Bir Yalanım

Emrah - Farzet ki Ben Bir Yalanım

Verse 1: Bir rüzgarlik, ömrü olan, Ben daglarda, bir dumanim, Bir varmis bir yokmus gibi, Farzetki ben bir yalanim, Bir rüzgarlik, ömrü olan, Ben daglarda, bir dumanim, Bir varmis bir yokmus gibi, Farzetki ben bir yalanim. Unut beni, bir dün gibi, Savur beni, bir kül gibi, Güz mevsimi, bir gül gibi, Farzetki ben bir yalanim. Chorus: Ne cok sevdik ne de yandik, Bir rüyayi gercek sandik, Hic...
  3. Emrah - Aşklar Yalan

Emrah - Aşklar Yalan

Aşıktım sana Ölürcesine Uğrunda canımı Verircesine Aşlar yalan derlerdi İnanmazdım Avunmuşum meğer Kendi kendime Karşılıksız sevmiştim seni Seni hiç haketmedin beni Ne sandın ki sen kendini Ettiğin yanına kalmaz Şimdi kal tek başına Umrumda değilsin artık Acıyamam gözyaşına Bir daha çıkma karşıma
  4. yalan...!!!

yalan...!!!

YALAN...! Gözlerimden süzülen Aklımda kalan Efkarlar dağıtan Yürek ağlatan Sorulmuş misali cevap almayan Efkarlar yalan yalan Yalan bugün Sen bana kavuşmadan Aşk-ı memnu olmadan Efkarlar dağıtan Bizi ağlatan Sevdalar içimde ateş yaktılar Efkarlar yalan yalan Yalan bugün....
  5. Yalan..

Yalan..

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar. İtiraf oyunu...

Sayfayı Paylaş