gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu aşk böyle bitemez
    Bırakma terketme beni (2*)
    Atma beni ölümlere
    Atma beni zulümlere
    Götür beni gittiğin yere... (2*)

Ben sensiz nefes alamam
    Buralarda hiç duramam
    Tek başına yalnız kalamam
    Senin kokunu özlerim
    Hep yollarini gözlerim
    Götur beni gittiğin yere... (2*)

Aşkındır beni yaşatan
    Beni hayata bağlayan
    Atma beni ölümlere(2*)
    Atma beni zulümlere
    Götür beni gittiğin yere.

Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakışların gittiğin  yerden uzak...

bakışların gittiğin yerden uzak...

''Bakışların gittiğin yerden uzak, Yoksa gelirdim.. Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .." inan gelirdim...eğer üzerime demir kapılar kapatıp gitmeseydin..beni alevlere teslim etmeseydin,bil ki seninleydim.. anlatmak için..anlamayacığını bile bile bir kez daha umut yeşertmek için gelirdim..gelmedim..! inadını bilirim..hadi yine yap yapacağını..beni derinlere göm......
  2. Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 2 O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 4
  3. Emrah - Beni Yerden Yere Vurup Durmayın

Emrah - Beni Yerden Yere Vurup Durmayın

Çile misin dert mi gamlı kederli Üzerime doğru gelip durmayın Alın yazısı mı kader misiniz Beni yerden yere vurup durmayın Hangi yana kaçsam peşimdesiniz Bir bütün olmuşsunuz içimdesiniz Suçum nedir benim ne istersiniz Beni yerden yere vurup durmayın Beni yerden yere vurup durmayın Beni bir günahkar kul ettirdiniz Kendinize köle kul ettirdiniz Gece gündüz bana ah çektirdiniz Beni yerden yere...
  4. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...
  5. Saçmanın gittiği yer... :)

Saçmanın gittiği yer... :)

Pes doğrusu, yönünü şaşırmış bu çapkın:D Osmaniye’nin Sumbas İlçesi'nde yol kenarında çişini yapan Özgür Pektuzlu, uzaktan av tüfeğiyle ateş edilmesi sonucu penisinden vuruldu. Olay ilçeye bağlı Alibeyli Beldesi’nde dün akşam meydana geldi. 2 gün önce ölen amcasının evinde kalan 24 yaşındaki Özgür Pektuzlu, gece yarısı yürüyerek halasının evine giderken yolda çiş yaparken bir patlama sesi...

Sayfayı Paylaş