gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Günesten Önce

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aklim depremlerde, Yikilmis Yüregim. Yagmur Sellerinde, Gözyasina Gebegim. Uyanir Uykularim, Her Gecenin Koynunda Ben.
    Sorarim Ruyalara, Olmayinca Yanimda Sen.

Isinmadan Önce, Bir An Önce.
    Gel Güzelim Gel, Günesten Önce.
    Gel Seninim Ben, Tek Seninim Ben.
    Gel Güzelim Gel, Günsten Önce.

Ne Ay isindiga, Ne Gün Ortasinda.
    Bölmez Zamani, Bir Gece Yarasinda.
    Uyanir Uykularim, Her Gecenin Koynunda Ben.
    Sorarim Ruyalara, Olmayinca Yanimda Sen.

Isinmadan Önce, Bir An Önce.
    Gel Güzelim Gel, Günesten Önce.
    Gel Seninim Ben, Tek Seninim Ben.
    Gel Güzelim Gel, Günsten Önce.

Emrah - Günesten Önce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah Keskin - Öyle İcap Ediyor

Emrah Keskin - Öyle İcap Ediyor

Beni Bir Kez Kandirirsin Ikincisi Asla Olmaz Oyuncusun HELAL Olsun Ama Böyle Kalp Kirilmaz Alma Mazlumun Ahini Çikar Aheste Aheste Gerçek Yüzün Belli Oldu Sen Allahdan Af Dile Senin Geçmi$in KARANLIK Beni Herkez Biliyor Adini Defterden Sildim Çünkü ÖYLE ICAP EDIYOR
  3. Emrah - Yıkılmak Yok Öyle Hemen Arkadaş

Emrah - Yıkılmak Yok Öyle Hemen Arkadaş

Ümitler insanın tesellisidir kederler bizlere hep birer dersdir Bükmüşsun boynunu bu halin nedir Yıkılmak yok öyle hemen arkadaş Gün doğmadan neler doğar bilinmez Hayata sevgiye hemen küsülmez Kaybetmeden kıymet elbet bilinmez Yıkılmak yok öyle hemen arkadaş Pes etmek yok öyle hemen arkadaş Gün doğmadan neler doğar bilinmez Hayata sevgiye hemen küsülmez Kaybetmeden kıymet elbet bilinmez...
  4. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne
  5. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...

Sayfayı Paylaş