gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - İki Gözüm İki Çeşme

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

emrah iki gözüm iki çeşme Ben Gurbetin Kucaginda DÜsÉ Kalka Yoruldum Bir Zalimin Ocaginda Can Evimden Vuruldum

Iki GÖzÜm Iki Cesme Yanaklarim Islanir
    Bu Gidisle Deli GÖmlÜm Dert Cektikce Uslanir

Esme RÜzgar Deli Deli Aklim Basimda Degil
    Bu Gidisle Benim Sonum Galiba Belli Degil

Emrah - İki Gözüm İki Çeşme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çeşme

Çeşme

Bakınız; Pınar.Rüyada çeşme görmek mutluluk işaretidir. Eğer çeşmeden su akıyorsa, akan su berrak ise maddi varlığa, bulanık ise maddi sıkıntıya işarettir . Rüyada çeşme görmek mutluluk demektir. Çeşme rüyaları iyi sayılırlar. Temiz bir çeşmeyi açarak su alan kimse hayallerinin kısmetine kavuşur. Eğer çeşmeden berrak su akıyorsa, para konusunda varlığa, bulanık su akıyorsa darlığa işarettir....
  3. Erzurumlu Emrah - Gözlerim (Bunca Zaman Oldu)

Erzurumlu Emrah - Gözlerim (Bunca Zaman Oldu)

Bunca zaman oldu ey kaşı siyah Oldu gül yüzüne hasret gözlerim Senden gayrisine eylemez nigah Günde görse yüz bin suret gözlerim Kan ağlar visale ereyim deyi Tomurcuk gülleri dereyim deyi Bir de mah cemalin göreyim deyi Kaldı baka baka hasret gözlerim Emrah der üzüldü senden elim yar Ya kime söyleyim vasfı halim yar Behey mürüvvetsiz kanlı zalim yar Çok gördü yolunda mihnet gözlerim
  4. Emrah - Kaybolma Gözlerimden

Emrah - Kaybolma Gözlerimden

Hangi yol, hangi söz Yeter seni bulmaya Hangi resim, hangi göz Yeter sana bakmaya Kaybolur günlerim Kaybolur hayalin Gücüm yetmez, yetemem ki Bir daha aramaya Kaybolma gözlerimden Kaybolup yok olamazsın Kaybolma ellerimden Başka el tutumazsın Hangi aşk, hangi his Yeter sana doymaya Hangi uzak, hangi yer Yeter seni anmaya
  5. çeşme..

çeşme..

Çeşme İzmir şehir merkezine sadece 80 km. uzaklıkta olan Çeşme, özellikle plajları ve koylarıyla dikkat çekici bir tatil kenti. Çeşme'nin girintili çıkıntılı kıyılarında birçok koy ve plaj denize giriş olanağı sağlıyor. İlçe, İzmirlilerin en favori sayfiye yerlerinden. Yazlıklar, otel ve pansiyonlar güneyde Alaçatı'dan, kuzeyde Ildırı'ya kadar tüm kıyıya yayılmış durumda. Bu özelliği ile Çeşme...

Sayfayı Paylaş